Hlavní navigace

Účtenkovka zná další vítěze, zájem lehce klesl. Od příště se bude hrát o SUV

Sdílet

Jiří Hovorka 16. 4. 2018

Šesté slosování má za sebou Účtenkovka. Zájem o ní dál pomalu klesá. V březnu se do soutěže spuštěné na podporu EET zapojilo 421 tisíc lidí, kteří celkem zaregistrovali více než 18 milionů účtenek. S únorovými účtenkami se zapojilo 422 tisíc lidí, rekord drží listopad s 478 tisíci hráči.

Ministerstvo financí opět rozdávalo 21 025 výher. První cenou je jeden milion korun, druhou automobil za zhruba 400 tisíc korun. Třetí cenou je částka 300 tisíc korun, čtvrtou pak 200 tisíc korun a pátou 100 tisíc korun. Dále stát láká na 20 výher po 20 tisících korunách, 1000 výher po jednom tisíci korun a 20 tisíc výher po stokoruně.

Výsledky jsou k dispozici v aplikaci pro mobilní telefony, kde je u každé účtenky uvedeno, zda je výherní, či nikoli. Kompletní výherní listinu najdete i na webu Účtenkovky.

Ministerstvo financí zároveň oznámilo, že se od příštího kola mění vůz, o který se hraje. Dosud byl vždy druhou cenou Ford Focus, v příštím slosování se již bude hrát o nový model vozu, a to crossover SUV Ford EcoSport s benzínovým motorem o obsahu 1.0 litru (výkon 92 kW), v tmavě modré barvě. Soutěžit se o něj bude v příštích šesti slosováních.


Autor: Ministerstvo financí

Od příště je druhou cenou tento Ford.

Vůz i dodavatele vybralo ministerstvo v tendru, který vyhrál autosalon Auto Kora top. Vůz je vybaven klimatizací, zadními parkovacími senzory, palubním počítačem či CD přehrávačem s USB. Výbava vozu zahrnuje celkem 7 airbagů a elektronický stabilizační systém ESC s protiblokovacím systémem brzd ABS, řízením stability RSC, asistentem rozjezdu HLA a další výbavou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).