Dramaticky ubývá práce, o jedno volné místo se „pere“ 14 uchazečů

Nezaměstnanost i nadále narůstá a v příštím roce bude atakovat hranici 10 %. Navíc se výrazně snížil počet volných pracovních míst. Před 18 měsíci připadali na jedno volné místo necelí dva uchazeči, nyní je to sedmkrát více.

Přečtěte si článek, který vyšel na business serveru Podnikatel.cz: Dramaticky ubývá práce, o jedno volné místo se „pere“ 14 uchazečů

ČNB: Ceny ještě neporostou, ekonomika se začne probouzet Česká ekonomika dvě čtvrtletí po sobě roste        
jitka
jitka (neregistrovaný)
14. 11. 2009 16:29 Nový

Kdyby jen čtrnáct!

V našem regionu připadá na jedno volné místo 42 uchazečů! Je to katastrofa, lidé chtějí práci a ta není. A další následek je ten, že výplaty jsou tu velmi nízké, hodně zaměstnanců pracuje i za 7-8 tisíc, a tím se ještě situace zhoršuje, protože když nejsou peníze, nemůže dál nechat někoho vydělat, nejdete do restaurace, ani do kina, na bazén, k holiči, ani nejedete na dovolenou. Je to začarovaný kruh.
uživatel si přál zůstat v anonymitě
14. 11. 2009 23:36 Nový

Tohle není spam !!!

celé vlákno
Záleží, co se dá ještě nazývat prací. Jaké jsou pracovní a mzdové podmínky, člověk pracuje pro to, aby zabezpečil život své rodiny, což si někteří papaláši neuvědomují a nutí tak lidi k nedůstojné práci za mizerných podmínek. Rád bych viděl s. Nečase či Janotu, aby předvedli, jak se dá za neustálého utahování opasků důstojně žít za normativy, které stanovují, při těch cenách a povinných platbách. Doufám, že to volby (nebo 17. listopad ?) vyřeší. Lidi jsou už z toho 20ti letého omezování svobody a vlády modré totality pěkně nakrklí. 20 let po převratu, jsme vlastně na polovině doby mezi válkou a 89. a nic moc se pro občany nelepší, spíše naopak, mnohé, co bylo za socialismu standardem, je dnes luxusem. Že si na každé vesnici může občan koupit drogy, asi mnohé neuspokojí jako pokrok k lepšímu.
jsk
jsk (neregistrovaný)
15. 11. 2009 22:27 Nový

Re: Tohle není spam !!!

celé vlákno
Mimo realitu jsi ty Jarmile, výkon ekonomiky je stejný jako v roce 89! Celé zvýšení životní úrovně jde jen a jen na vrub zadlužování (stát 1100 mld, firmy 1500 mld, spoteřbitelé 900 mld)
Jarmil
Jarmil (neregistrovaný)
15. 11. 2009 23:36 Nový

Re: Tohle není spam !!!

celé vlákno
Tak to je už naprostý nesmysl. Máme se jak prasata v žitě a ještě si stěžujeme. To je celkem smutné. PS: Dostuduj, kolik je HDP a kolik ty dluhy atd. Ať zjistíš, jak mimo jsi a to v řádu biliónů.
V
V (neregistrovaný)
16. 11. 2009 6:33 Nový

Re: Tohle není spam !!!

celé vlákno
Když nás možná srovnáte s některým kmenem v Africe, tak se asi jako prasata v žitě máme.
Jinak, co koukám na Měšci, tak vaše příspěvky jsou opravdu "na úrovni", snad abychom si vás pletli s dobrými příspěvky od paní Jarmily.
Jarmil
Jarmil (neregistrovaný)
16. 11. 2009 11:39 Nový

Re: Tohle není spam !!!

celé vlákno
Ty jsi možná chudý, líný, neschopný. Ale všichni, kteří něco umí se mají jako prasata v žitě. Jinak co se přezdívek týče bych být tebou mlčel, kradeš "V" člověku, který to tady má registrované, což o tobě hodně vypovídá.
uživatel si přál zůstat v anonymitě
16. 11. 2009 20:51 Nový

Re: Tohle není spam !!!

celé vlákno
příspěvek na úrovni ...