Spočítejte si...

Zavřít

Tesco nabízí "instantní" kreditní kartu

V týdnu jsme vás informovali o tom, že GE Money Bank chystá vydávání kreditních karet na „instantní“ bázi. V jiných médiích byla tato informace doplněna dovětkem, že GEMB bude první.

Není tomu tak, protože Tesco ve spolupráci s úvěrovou společností Home Credit již od tohoto týdne podobné kreditní karty na počkání vydává. Kreditní karta Clubcard tak rozšiřuje věrnostní kartu Clubcard, na které při nákupech zákazníci Tesca sbírají body. S kreditní kartou sbírají bodů dvojnásobek a mohou využít až 51denní bezúročné období.

Detailnější informace o produktu najdete v naší databázi. Roční úroková sazba přesahuje hranici 26 %, při vyčerpání alespoň 30 000 korun se ale dostanete na zajímavou, zhruba 12% úroveň.Bublina na zlatě mírně splaskla, korekce výrazně snížila cenu Naučte se "ve škole" investovat        
Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) 81.201.50.---
26. 8. 2011 0:30 Nový

Kreditní karta Tesco?

To myslíte tu, která nemá čip, ale pouze magnetický proužek, takže je 100 let za opicemi a 80% pokladních si s ní neví rady? Tu, o které 95% pokladních z Tesca ani netuší, že funguje jako "klabkárd"?

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
26. 8. 2011 11:06 Nový

Mno...

Ono se milé Tesco propadá do bahna vysokých cen. Sleva přes ty jejich slevové kartičky nevyváží ceny v jiných řetězcích a přesto, že nakupuju v Tesco často, musím uznat, že srovnatelný nákup bych třeba v Penny a nebo Lidlu provedl mnohem levněji. Tesco si hraje na něco, co není. Což mě mrzí. A nějaké karty to nenyváží.