Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Taxify se rozrostlo do čtyřech krajských měst. Láká na zaváděcí ceny, ale umožňuje porušovat zákony od Karel. - No a? Tak porušují zákony, no to je...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 7. 2018 14:46

  Karel. (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  No a? Tak porušují zákony, no to je hrůza. A kdo je neporušuje? Zajímá mně jedině cena, ta rozhoduje. Nebudu platít za taxík 400 Kč, když mně někdo odveze za 150 Kč. To je problém řidiče, ať si to zdaní podle sebe, jak ho chytnou, jeho boj. A klidně potvrdím, že jsme kámoši, takže nejsou důkazy, není sankce. Takže za mně jen ať Taxify vstoupí do více měst a konečně zlikviduje ty taxikářské šmejdy z 90. let!

 • 26. 11. 2018 18:54

  No Taxify (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Proberte se pane,až se s vámi někde vybourá,tak si nikde nevezmete nic .Berou práci slušným taxikářům, kteří mají doma rodiny a závazky.Kdejaký trouba co má řidičský průkaz může jezdit bez oprávnění,zajímalo by mě,jak by se líbilo vám kdyby vám někdo lezl do zelí a nevěděl nic o té práci .To pak můžou všichni dělat všechno, navíc toto musí ohlídat stát a ne být nečinný, zřejmě tam opět někdo pěkně nasypal nějaké love.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).