Hlavní navigace

Stáhněte si vzor interaktivní faktury zdarma

Sdílet

Jiří Hovorka 5. 8. 2010

Business server Podnikatel.cz rozšířil svoji nabídku interaktivních formulářů o vzor faktury, která je určena pro plátce i neplátce DPH. Při vyplňování lze zadat splatnost faktury ve dnech, dokument pak sám určí přesné datum splatnosti. K faktuře navíc uživatel může připojit jakýkoli doplňující text. Formulář je k dispozici zdarma ke stažení. STÁHNOUT VZOR INTERAKTIVNÍ FAKTURY

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 4. 2013 0:02

  jane (neregistrovaný) ---.95.broadband5.iol.cz

  Našla jsem ideální řešení pro začínající nejen podnikatelky. Vzorová faktura ve formě formuláře, který snadno přepíšete v Excelu. Zdarma na www.faktura-formular.cz.

 • 2. 10. 2014 13:38

  Janinka (neregistrovaný) ---.dsidata.sk

  Nevypadá to zle, no pro mé pracovní věci by to nestačilo.. mne je potřeba vést databázy faktúr, nákladu a jiných věcí.. na všecho tohle využívam celkem spokojeně prémiový online tool od www.superfaktura.cz . Také sem viděla lidi co používajú jiné, třeba idoklad a také byli spokojeni. Je potřeba to vyskoušet.

 • 9. 11. 2018 12:37

  re (neregistrovaný) 185.246.210.---

  Dobrý den
  mě na faktury nejvice vyhovuje toto https://imboss.cz/
  halvne vuli fakturacim do zahranici a qr kodum

 • 26. 4. 2019 9:17

  Honza (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Úplně upřímně, je to všechno na ho.no tyhle weby, které se tváří jako pomoc.....Nikde není zcela jednoduchá Word faktura. Všude Exel tabulky, navíc pro mě špatně udělané a když nejste s Excel pokročilý...Tak nemáte nic! Nějaké registrace a on-line nesmysly ani nekomentuji.....K ničemu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).