Hlavní navigace

Soutěž Zlatá koruna v plném proudu

Sdílet

Redakce 8. 4. 2008

Pro finanční společnosti je účast v soutěži Zlatá koruna prestižní záležitostí. Stejně jako v uplynulých ročnících byl ze strany finančních společností i letos o účast v soutěži velký zájem. Do patnácti soutěžních kategorií přihlásilo 61 finančních společností celkem 179 produktů. Do soutěže o hlavní cenu Novinka roku bylo přihlášeno 73 produktů, což je téměř o polovinu více než loni, kdy byla tato cena vyhlášena poprvé. Produkty přihlášené do soutěže hodnotí jako v minulých ročnících Finanční akademie, nezávislá porota složená z ekonomických odborníků, publicistů a zástupců akademické sféry.

Velmi atraktivním se letos stalo hlasování o Cenu veřejnosti. V neděli bylo ukončeno první kolo, v němž účastníci nominovali produkty do finálového hlasování. Loni se tohoto nominačního kola zúčastnilo na internetu 10 087 hlasujících, v letošním roce 22 485 hlasujících, kteří nominovali celkem 521 finančních produktů. Do finálového kola postoupilo 20 produktů s nejvyššími nominacemi. V tomto druhém kole, které začalo včera, je možné kromě internetu hlasovat i prostřednictvím SMS zpráv. Hlasování o Cenu veřejnosti bude ukončeno 21. května.

Novinkou letošního ročníku je vyhlášení Ceny podnikatelů. Novinka umožňuje podnikatelům, aby sami zvolili nejoblíbenější produkty, které jim banky a ostatní finanční společnosti nabízejí. V této nové anketě mohou podnikatelé odevzdávat své hlasy na internetových stránkách www.zlatakoruna.info také až do 21. května 2008.

Další novinkou je rozšíření počtu členů Finanční akademie. Do letošního roku měla Finanční akademie, která produkty přihlášené do Zlaté koruny hodnotí, kolem stovky členů. Letos se jejich počet zvýšil na 260.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).