Hlavní navigace

Šmejdi na Prostějovsku lákali důchodce pochybnou výhrou

Sdílet

Arsen Lazarevič 10. 6. 2014

Taktika Šmejdů, kteří lákají důchodce, je čím dál drzejší. Důchodce se snaží přivést do předváděcích místnosti například s oznámením, že vyhráli: Byli jste vylosováni jako tisící zákazníci. Rádi bychom vám sdělili, že jste vyhráli dva tisíce korun a velice hodnotný dárek, uvedla žena do telefonu osmdesátiletému Josefu Kožnárkovi z Mostkovic.

Výhru si mohl převzít ale jen osobně: Řekla, že je to odměna za to, že máme ještě pevnou linku. Pozvala nás na středu na 15 hodin do sálu restaurace ve Wolkerově ulici v Prostějově. Už jen ten čas se mi zdál být důvěryhodný a domníval jsem se, že skutečně půjde o předání darů, uvedl Josef Kožnárek pro Deník.cz. K tomu také slečna u telefonu lhala: Navíc nás několikrát ujistila, že se rozhodně nejedná o reklamní akci, dodal muž. 

Po příchodu ale nejen, že žádný dárek nedostali, prodejci se důchodcům snažili vnutit předražené věci: Jeden z mužů se nám snažil za plentou vnutit hrnce. Když jsme mu jasně řekli, že žádné hrnce nechceme, muž vypadal uraženě a byl nepříjemný, až arogantní. Trvalo to pár vteřin a z restaurace jsme úplně odešli, samozřejmě bez dárků a podobných naslibovaných věcí, dodal Josef Kožnárek. Informaci o této předváděcí akci přinesl Deník.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).