Hlavní navigace

Služba Visa Direct Payouts nabídne další možnost, jak poslat a přijmout peníze

Sdílet

Společnost Visa nabídne v rámci své platformy pro platby v reálném čase Visa Direct novou službu Visa Direct Payouts. Ta umožní prostřednictvím jediného připojení odesílat na podporované platební karty domácí platby, a přeshraniční platby také na bankovní účty.

Rozhraní Visa Direct Payouts zjednodušují často komplikovaný proces spojený s převody peněz přes více sítí a zprostředkovatelů. Nové rozšíření přinese možnost snadného převodu peněz kamkoli, a to prostřednictvím jediného připojení k síti VisaNet, což umožní finančním institucím, fintechům, poskytovatelům převodů peněz a bankám lépe spravovat transakce pro zefektivnění podnikání, uvedl Marcel Gajdoš, generální ředitel Visa pro Česko, Maďarsko a Slovensko. Dodal také, že Visa Direct Payouts podporuje domácí i přeshraniční platby v reálném čase mezi jednotlivci (P2P), mezi malými firmami (B2SB) a mezi obchodníky a spotřebiteli (B2C). Do těchto kategorií spadají například výplaty pojistného, platby obchodníkům, rychlejší výplaty pro zaměstnance apod.

Z klientů a partnerů Visa spouští nové programy na převody peněz pomocí Visa Direct Payouts například MoneyGram (nové možnosti převodů peněz pro klienty, kteří posílají peníze svým blízkým do zahraničí, nebo je od nich přijímají) nebo KickGlobal (různé platby B2SB a B2C, výplaty pojistného, rychlé finanční vyrovnání pro malé a střední firmy a rychlý přístup ke mzdám pro živnostníky a zaměstnance).

Více informací najdete na Visa Direct Payouts.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).