Hlavní navigace

Služba Uber bude dva dny svážet elektroodpad k likvidaci zdarma

Sdílet

Gabriela Hájková 20. 4. 2016

Služba Uber oslaví blížící se Den Země bezplatným svozem vysloužilých elektrospotřebičů (mobily, počítače, monitory, televize, pračky, lednice, sušičky, mixéry, fény, rychlovarné konvice apod.). Svoz, který se bude konat 22. a 23. dubna od 10 do 14 hodin a pouze v Praze, si můžete objednat přes mobilní aplikaci Uber.

V rámci projektu UberRECYCLE se společnost Uber spojila se společností Elektrowin a Asekol, které elektrospotřebiče ekologicky zrecyklují.

Spotřebiče není potřeba nijak balit nebo čistit, stačí všechno připravit před dům nebo kancelář, kam lze zajet autem. Pokud bude nutné elektroodpad snést z patra nebo vynést ze sklepa, resp. v případě těžších elektrospotřebičů, jako jsou pračka, lednice nebo například mraznička, s řidiči Uber budou jezdit i naši závozníci připraveni všechny elektro-vysloužilce, včetně malé elektroniky – například starých mobilů – bezpečně a spolehlivě naložit a odvézt, vysvětlila Barbora Polachová, marketingová manažerka Uber Praha.

Aplikace Uber funguje v telefonech s operačním systémem iOS a Android.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 4. 2016 11:02

  David (neregistrovaný) ---.205.broadband15.iol.cz

  Dobry den,
  nejak nechapu, jak se to v te aplikaci zprovozni. Koukam na to a nikde svoz elktr.odp. nevidim :(

  Diky moc, D.

 • 21. 4. 2016 14:54

  Jan (neregistrovaný) ---.eswt.cz

  Dobrý den, chápu dobře, že to kliknutí bude aktivní zítra od 10:00 hod do 14:hod a pak v sobotu? Do té doby aplikace tuto službu nabízet (obsahovat) nebude?

 • 22. 4. 2016 10:07

  Jan (neregistrovaný) ---.eswt.cz

  Tak je po desáté hodině a ani na internetu ani přes apku - prostě nikde se nedá kliknout na odvoz elektro odpadu. Zatím nevim, co si mám myslet?!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).