Spočítejte si...

Zavřít

Služba Uber bude dva dny svážet elektroodpad k likvidaci zdarma

Služba Uber oslaví blížící se Den Země bezplatným svozem vysloužilých elektrospotřebičů (mobily, počítače, monitory, televize, pračky, lednice, sušičky, mixéry, fény, rychlovarné konvice apod.). Svoz, který se bude konat 22. a 23. dubna od 10 do 14 hodin a pouze v Praze, si můžete objednat přes mobilní aplikaci Uber.

V rámci projektu UberRECYCLE se společnost Uber spojila se společností Elektrowin a Asekol, které elektrospotřebiče ekologicky zrecyklují.

Spotřebiče není potřeba nijak balit nebo čistit, stačí všechno připravit před dům nebo kancelář, kam lze zajet autem. Pokud bude nutné elektroodpad snést z patra nebo vynést ze sklepa, resp. v případě těžších elektrospotřebičů, jako jsou pračka, lednice nebo například mraznička, s řidiči Uber budou jezdit i naši závozníci připraveni všechny elektro-vysloužilce, včetně malé elektroniky – například starých mobilů – bezpečně a spolehlivě naložit a odvézt, vysvětlila Barbora Polachová, marketingová manažerka Uber Praha.

Aplikace Uber funguje v telefonech s operačním systémem iOS a Android.

Počet lidí s dluhem po splatnosti klesá. Výjimkou je Moravskoslezský kraj Lidé dluží i veterinářům, podceňují péči o zvířata        
David
David (neregistrovaný) ---.205.broadband15.iol.cz
21. 4. 2016 11:02 Nový

Nechapu

Dobry den,
nejak nechapu, jak se to v te aplikaci zprovozni. Koukam na to a nikde svoz elktr.odp. nevidim :(

Diky moc, D.

Jan
Jan (neregistrovaný) ---.eswt.cz
21. 4. 2016 14:54 Nový

Elektro svoz

Dobrý den, chápu dobře, že to kliknutí bude aktivní zítra od 10:00 hod do 14:hod a pak v sobotu? Do té doby aplikace tuto službu nabízet (obsahovat) nebude?

Jan
Jan (neregistrovaný) ---.eswt.cz
22. 4. 2016 10:07 Nový

Že by nějaký fór?

Tak je po desáté hodině a ani na internetu ani přes apku - prostě nikde se nedá kliknout na odvoz elektro odpadu. Zatím nevim, co si mám myslet?!