Spočítejte si...

Zavřít

Slavia pojišťovna nabízí pojištění bezkrevní léčby

Slavia pojišťovna nabízí pojištění Bezkrevní léčba. Je určeno zastáncům bezkrevní medicíny, tedy medicínských ošetření bez použití krevních transfuzí. Bezkrevní léčba zahrnuje zdravotnické úkony související s aplikací léčby bezkrevnými přípravky, jimiž jsou nahrazovány běžně podávané krevní transfuze, vysvětluje zpráva pojišťovny, podle které někteří Češi tuto alternativu vyhledávají kvůli hygienickým, zdravotním, náboženským či osobním důvodům nebo pro obavu z přenosu infekcí a nemocí přes krevní transfuzi.

Cena ročního pojištění Bezkrevní léčby začíná na částce od 1300 Kč. Lze si také připojistit smrt následkem úrazu.  

POTVRZENO: Důchodci dostanou zpětně možnost uplatnit slevu na poplatníka za rok 2013 Swiss Life chce v Česku pečovat o bohaté. Služby nabídne jen někomu        
Antonín Vodička aura:51
16. 10. 2014 8:04 Nový

pouze úrazy

Jestli mám správné informace, tak toto pojištění se vztahuje pouze na úrazy, nikoliv na plánované operace. Výhodou je levnější pojištění pro celou rodinu.

Slavia pojišťovna, a.s.
Slavia pojišťovna, a.s. (neregistrovaný) ---.pojistovna-slavia.cz
10. 11. 2014 9:29 Nový

Re: Slavia pojišťovna nabízí pojištění bezkrevní léčby

Předmětem pojištění u bezkrevní léčby je úhrada za prokazatelně vynaložené náklady za zdravotnické úkony v rámci bezkrevní léčby, na které se veřejné zdravotní pojištění nevztahuje. Čekací doba pro případ nemoci, těhotenství a porodu je 90 kalendářních dnů, v případě úrazu se čekací doba neuplatňuje.