Mně se na tom líbí hlavně to, že se pojištění snaží víc přizpůsobit tomu, v jaké životní fázi člověk zrovna je. Když je člověk mladý, řeší bydlení, rodinu nebo budování rezerv, takže každá ušetřená koruna se hodí. Pokud díky tomu bude kvalitní pojistná ochrana dostupnější i pro mladší lidi, tak je to podle mě krok správným směrem.