Hlavní navigace

Sberbank má akci na půjčky, za řádné splácení a založení účtu sleví na úrocích

Sdílet

Veronika Němcová 6. 10. 2020

Sberbank má do 30. listopadu akci na půjčky. Pokud spníte podmínky, dostanete slevu na uhrazených úrocích ve výši 1,99 % p.a.

Na bonus budete mít nárok, pokud v daném období (tedy do 30. listopadu) s bankou uzavřete smlouvu o spotřebitelském úvěru nebo konsolidaci od 50 tisíc Kč do 1 milionu Kč se splatností 12 až 120 měsíců.

Podmínkou je, že si nejpozději do 3 měsíců po poskytnutí úvěru zřídíte účet, který budete mít u banky vedený po celou dobu trvání úvěru.

Pozor na mimořádné splátky

Další podmínkou je řádné splácení. Banka vám bonus vyplatí do 5 dnů od úplného splacení úvěru v případě, že za celou dobu splácení nebudete v prodlení se splátkou delším než 10 kalendářních dnů v částce 200 Kč či vyšší.

Pokud se se splátkou zpozdíte jednou a nebude to trvat déle než 30 dnů a zároveň výše dlužné částky z prodlení nepřesáhne 200 Kč, banka vám vyplatí polovinu bonusu.

Nárok na bonus ztatíte v případě jakékoliv mimořádné splátky úvěru, budete-li v prodlení s jakoukoliv splátkou déle než 30 kalendářních dnů, nebo pokud dojde k jinému porušení smlouvy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).