Hlavní navigace

RegioJet nasadí posilový bus do Chorvatska a spustí prodej zpáteční víkendové jízdenky

Sdílet

Gabriela Hájková

RegioJet kvůli velkému zájmu o autobusovou linku z Prahy, Brna a Bratislavy do Splitu nasadí druhý posilový bus. Dopravce zároveň předpokládá, že těsně před pátečním odjezdem spoje do Chorvatska a v sobotu večer v opačném směru bude vždy zbývat ještě několik volných míst v autobusech, která od 6. července nabídne jako last-minute víkendovou zpáteční jízdenku z Česka a Slovenska do Chorvatska. Stát bude 990 Kč resp. 39 EUR.

Můžete ji využít pro jednodenní koupání v Chorvatsku s večerním návratem domů bez nutnosti shánět ubytování, protože noc na obou cestách strávíte v autobuse. V pátek v podvečer se vyráží a ráno v sobotu mezi 9. a 10. hodinou budete u Jadranu, kde můžete strávit celý den. Večer se pak po 20. hodině vyráží na cestu zpět s tím, že do Bratislavy, Brna a Prahy dorazíte v průběhu neděle.

Prodej akčních last-minute jízdenek do Chorvatska se spouští vždy ve čtvrtek na následující víkend (v případě dostupnosti míst v autobusech). Prodej probíhá prostřednictvím internetu. Jízdenka je vždy zpáteční – a to v rámci jednoho víkendu a platí pro odjezdy z Prahy, Brna a Bratislavy do kterékoli destinace na jadranském pobřeží za jednotnou cenu. Jízdenku nelze měnit nebo stornovat.