Spočítejte si...

Zavřít

RegioJet nabízí zvýhodněnou cenu jízdenek s dopravou na letiště

Dopravce RegioJet nově nabízí jízdenkový balíček pro cestu na pražské letiště. Produkt obsahuje zpáteční jízdenku na vlaky IC RegioJet (včetně možnosti cestovat návazným autobusovým spojen z/do Zlína) a cestu autobusovým spojem Airport Express, který jede každou půlhodinu z hlavního nádraží na ruzyňské letiště (zastávky Praha hl. n. – na magistrále v ulici Wilsonova před historickou Fantovou budovou, na Letišti Praha Ruzyně – před Terminály 1 a 2 na stanovišti autobusů s označením AE). 

Součástí balíčku je také sleva na občerstvení v restauracích AiRest na letišti, možnost uplatnění slev pro děti nebo skupiny nebo prodloužení platnosti na využití zpáteční jízdenky, maximálně během 60 dnů. 

Balíček mohou využít i cestující, kteří přiletí do Prahy a dále budou cestovat do Olomouce, Ostravy či Žiliny a pak se vracejí zpět na letiště. Produkt je totiž možné zakoupit také on-line. 

Zdroj: RegioJet

Drahá nafta? Tankovat budeme v cizině, tvrdí dopravci Citibank představila novou kreditní kartu, která z nákupu umí vrátit 3 %