Hlavní navigace

RegioJet nabídne zákazníkům slevu 999 Kč na CAR4WAY

Sdílet

RegioJet začal svým zákazníkům nabízet možnost využití carsharingové služby CAR4WAY. Se společností totiž navázala spolupráci. Společnost CAR4WAY nabízí tzv. volný carsharing vozidel vlastní flotily. Jako zákazník si vyberete auto se kterým chcete jezdit a následně jej můžete vrátit v jakékoli vyznačené lokalitě daného města. Celá služba je zcela samoobslužná.

Služba ve spolupráci s RegioJet bude zatím dostupná jen v Praze a v Brně. Ve chvíli, kdy si budete rezervovat jízdenku na vlak či autobus s konečnou jízdou v Praze či Brně, vám systém nabídne slevu na registraci do CAR4WAY ve výši 999 Kč, takže zaplatíte jen 1 Kč. Současně získáte 60 minut bezplatné jízdy sdíleným vozem.

Pokud se v systému rozhodnete nabídky využít, přijde vám spolu s jízdenkou na autobus či vlak také kód a odkaz, kde se přihlásíte do systému CAR4WAY a provedete svou registraci za zvýhodněnou cenu 1 Kč a zároveň získáte bonus 60 minut jízdy.

Pak se ale ještě musíte zastavit na jednom ze čtyř prodejních míst RegioJetu, a nyní také zároveň CAR4WAY Pointech– v Brně na hlavním nádraží nebo v Domě pánů z Lipé nebo v Praze na hlavním nádraží na pobočce RegioJet nebo v internetové kavárně RegioJet na autobusovém nádraží Florenc. Tam ověříte svou registraci a dostanete čipovou kartičku, kterou pak odemknete auto.

Při vracení auta se pouze musíte řídit tím, abyste jej zaparkovali ve vyznačených zónách, které má aplikace stanovené.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).