Hlavní navigace

Raiffeisenbank nabídne "Rolls-Royce" mezi kreditními kartami

Gabriela Hájková

V České republice bude možné získat jakýsi „Rolls-Royce“ mezi kreditními kartami. Raiffeisenbank totiž začíná jako jediná v ČR nabízet klientům své privátní banky Friedrich Wilhelm Raiffeisen prestižní kartu MasterCardWor­ldElite. Podobné karty nabízí na světě pouze 80 bank na světě.

Její držitel získá především bohaté služby v oblasti concierge a pojištění s nadstandardními limity, krytím golfového či obchodního vybavení, pojištění odpovědnosti a osobních věcí.

Banka připravuje také speciální nabídku využití letištního salonku MasterCard na pražském letišti.

Klientům karta celosvětově zajistí např. letenky, ubytování, salonek pro hotelové jednání, pronájem auta i s řidičem, zaslání daru či květin či např. právní asistenci nebo překlad po telefonu,“ uvedl Petr Vitásek, , ředitel privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen s tím, že dále držitel karty získá aktuální zpravodajství, asistenční služby pro případ nenadálých situací, cestovní poradenství, informace o golfových hřištích či informace o lékařských službách v dané oblasti.

V ceně karty je pojištění zneužití, přepadení u bankomatu, ochrany koupě a nejlepší ceny. Součástí karty je také ELITE program.

Karta nabízí bezúročné období v délce 50 dní a pro bezhotovostní transakce úrokovou sazbu 15 %. Pro hotovostní transakce je úrok 22,9 %. Úvěrový rámec činí 1 mil. Kč, podmínky pro vydání karty banka neurčila, jsou individuální.

Klienti privátního bankovnictví za tuto kreditní kartu zaplatí 10 000 Kč ročně.

Našli jste v článku chybu?