Spočítejte si...

Zavřít

Procento z útraty zpět je pro věrnost obchodníkovi málo

V nedávno vyšlém článku Tesco spouští slevový program, Billa kreditní karta nabízí dvojnásobek jsme vás informovali o nově spouštěném slevovém programu společnosti Tesco i o těch již existujících. Pod článkem jsme se vás zeptali, jestli vás procento vracené z útraty dokáže „přitáhnout“ k obchodníkovi, který tuto slevu nabízí. Výsledek hovoří jasně, pro více jak 80 % hlasujících je taková akce nezajímavá. Zdá se, že by Tesco, stejně jako ostatní obchodníci, mělo přidat…

Anketa

Je pro vás vrácené procento dostatečnou motivací ke věrnosti maloobchodníkovi?

Mám 100 000 Kč, kde je uložím s nejlepším úrokem? Podvodná balení: "Stejná cena - méně obsahu"        
Míša Fialová
Míša Fialová (neregistrovaný) 88.103.32.---
8. 9. 2010 12:01 Nový

Re: Procento z útraty zpět je pro věrnost obchodníkovi málo

celé vlákno

Procento z nákupu je určitě málo. Po dobu pobytu v Anglii jsem využívala cashbackového portálu, dával lidem peníze zpět z každého uskutečněného online nákupu. Nabídky zde byly mnohem lákavější než 1 %-ní cashback. Výhodou bylo, že na jednom místě jsem našla eshopy a další prodejce z různých oblastí, u kterých jsem cashback mohla získat. V Česku funguje cashbackový portál www.provi.cz, nabídky tady nejsou sice tak lukrativní jako v Anglii, ale určitě se tady dá získat slušný cashback.

Majka
Majka (neregistrovaný) ---.static.grapesc.cz
26. 3. 2013 15:54 Nový

Re: Procento z útraty zpět je pro věrnost obchodníkovi málo

celé vlákno

Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovykupon.net/

Pavel
Pavel (neregistrovaný) 93.99.25.---
8. 9. 2010 22:28 Nový

Je to o pocitani...

Paklize jde o nejakeho drazsiho obchodnika, pak s emuze stat, ze vracene procento bude mensim prinosem nez slevova akce v jinem chramu konzumu. Konkretne Tesco nepatri mezi levne shopy a po dokonceni rekonstrukce prodejen to bude asi chtit nekde natrhat. Jasne, krasne prodejny jsou jedna vec, ale kdyz je hluboko do kapsy, on i takovej Lidl neni spatna volba, nekdy Penny a dalsi. A jsou i slevy v radu desitek korun na komodite oproti Tescu. Takze to patrne nebude stacit.

Wampi
Wampi (neregistrovaný) ---.214.broadband4.iol.cz
22. 11. 2010 14:27 Nový

Lze získat i více procent

Procento je skutečně málo. Více procent lze získat na http://levnejsinakup.cz/ , kde se sčítají jednotlivé provize (klidně i z malých nákupů) a až se nasčítají tak, že jsou 300 Kč (výplatní minimum, ale lze bez problémů dosáhnout i dražším nákupem), tak jsou zaslány na bankovní účet.