Hlavní navigace

Praxe vedle odborníka je tou nejlepší školou businessu

Gabriela Hájková

Autor vítězného podnikatelského záměru v soutěži Youth Business Project stráví týden po boku vybraného manažera ve společnosti NEWTON Media. Účastnit se bude moci i pracovních schůzek nebo práce na projektech. Soutěž určená mladým lidem do 18 let se zájmem o podnikání se koná v rámci projektu Youth Business Conference. 

Podnikatelské záměry je možné posílat do konce dubna, pak si je k hodnocení převezme odborná porota a následně vybere vítěze, který si pak v rámci své výhry bude moci vybrat mezi pozicí produktového, marketingového a business development manažera. Připravili jsme tuto cenu pro budoucí mladé podnikatele a manažery, jelikož věříme, že je zkušenost s prací v týmu profesionálů a odborníků obohatí o nové poznatky, které se ve škole nenaučí,  řekl Tomáš Beránek, produktový specialista NEWTON Media. Vítěz bude vyhlášen na konferenci, která se bude konat  22. května na Vysoké škole ekonomické v Praze. Podrobněji si o projektu můžete přečíst také ve vydané tiskové zprávě

Hlavním mediálním partnerem akce je business server Podnikatel.cz. Mediálním partnerem je také finanční server Měšec.cz .

Našli jste v článku chybu?