Hlavní navigace

Pozor na podvodný e-shop, který prodává padělky

Sdílet

Zástupci spotřebitelského časopisu dTest dnes upozornili na další podvodný e-shop. Ne že by vám objednané a zaplacené zboží nepřišlo. Místo značkového zboží vám ale domů padělky. Na internetový obchod www.outletshoe.cz upozornili na poradenské lince časopisu dTest samotní spotřebitelé nespokojení s kvalitou prodávané obuvi.

Po kontrolním nákupu páru dámských sandálů značky Puma je předali zástupci dTestu ke zhodnocení jejich pravosti odborným zástupcům společnosti Puma. Na první pohled bylo nápadné velmi nekvalitní zpracování i to, že obuv dorazila v krabici od úplně jiného páru bot, varovala před některými z typických znaků padělaného zboží Martina Vernerová, právní poradce časopisu dTest.

Zástupci společnosti Puma podezření o nepravosti obuvi potvrdili. S nekvalitními padělky už se tedy nesetkáte jen na tržnicích, ale i v internetových obchodech. U nákupu přes internet lze vždy využít 14denní lhůty pro vrácení zboží, uvedete-li tento důvod, prodejce ponese náklady poštovného a balného od něj k vám i nazpět, radí Vernerová.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).