Spočítejte si...

Zavřít

Pozor na crash huntery. Naúčtují nové náhradní díly, namontují staré z vrakoviště

Nejpohodlnější řešení nemusí být vždy to nejlepší. Potvrdil to test Allianz pojišťovny a Ford Motor Company. Z výsledků vyplynulo, že vůz motoristy, který po nehodě svěřil své auto crash hunterovi, byl opraven nekvalitně a komponenty většinou pocházely z vrakoviště. Na faktuře ale servis naúčtoval ceny za nové náhradní díly.

V případě havárie se často u nehody crash hunteři objeví sami bez toho, aniž by je účastník volal. Některé servisy ale neodvedou kvalitní práci a přesto naúčtují ceny, které může při nahrazování nákladů škody pojišťovny chtít krátit. 

Nehledě na to, že nekvalitní oprava může například omezit deformační zóny nebo zhoršit jízdní vlastnosti vozu. Čtěte také: Fígle s podvody u aut naštvaly pojišťovny, nachystaly proto past

Nemáte povinnost mít energetický průkaz budovy? Úřady začnou rozdávat pokuty Česká spořitelna nabízí akční podmínky ke konsolidaci úvěrů. Co můžete získat?        
AAA
AAA (neregistrovaný) 62.216.147.---
21. 3. 2013 16:01 Nový

Vazeni,

crash hunteri a jejich praktiky jsou bohuzel dusledkem toho, jak pojistovny odirali a stale protipravne odiraji (i pres stanovisko Ustavniho Soudu) uplatnovanim amortizace!
Kolik vam za to plati, ze tato skvela aktualita se tu skvi hned dvakrat kratce po sobe?

AAA
AAA (neregistrovaný) 62.216.147.---
21. 3. 2013 16:04 Nový

Ostatne samotne pojistovny sami poskozenym rikaly

ze pokud se jim nelibi amortizace, maji si nechat auto opravit komponentami z vrakoviste nebo levne druhovyroby!
To sice neni omluva pro podvod tohoto druhu, nicmene ted se ohanet ze takovato oprava snizi bezpecnost, je dosti smesne.