Spočítejte si...

Zavřít

Polské potraviny jsou kvalitní a bezpečné, tvrdí polská úřednice

Polsko chce hájit kvalitu svých potravin. Za tímto účelem přijeli do ČR představitelé polské vlády i dalších institucí. Podle poláků jsou kontroly jejich potravin spolehlivé a podle evropských standardů. Kritika polských potravin údajně poškozuje vztahy obou zemí.

Ráda bych vás ujistila, že polské potraviny, které jsou uváděny na český i zahraniční trhy, mají vysokou kvalitu a jsou bezpečné. Myslím, že by bylo dobré říct, že na současnou kvalitu polských potravin má velký vliv členství Polska v EU. Za posledních 10 let Polsko obdrželo z rozpočtu EU značné prostředky na modernizaci potravinářského sektoru, tvrdí náměstkyně polského ministerstva zemědělství a rozvoje venkova Zofie Szalczyková.

Nedávno například polská média varovala před českými potravinami. Čtěte více: Polská média varují: Pozor na české potraviny 

Merkelová: Řecko nemělo nikdy vstoupit do eurozóny Máte mezi přáteli dlužníky? Pak nemusíte dostat úvěr        
MoB
MoB (neregistrovaný) 93.187.106.---
28. 8. 2013 17:05 Nový

Re: Polské potraviny jsou kvalitní a bezpečné, tvrdí polská úřednice

celé vlákno

Žvásty. Dotace možná dostali, ale co s nimi udělali? Viz např. slepice a jejich kotce. Takže tomu P.R. moc nevěřím.

Honzas
Honzas (neregistrovaný) 193.86.144.---
29. 8. 2013 7:50 Nový

Re: Polské potraviny jsou kvalitní a bezpečné, tvrdí polská úřednice

celé vlákno

Začátkem 90 let jsem byl ve Varšavě a byl jsem i vloni. Ten rozdíl je nepopsatelý. Tehdy nebylo problém potkat v městě povozy tažené zvířaty, na cestách byl běžně k vidění jejich trus. A dnes ? Moderní velkoměsto... Jestli jsou někde vidět peníze z EU, je to právě Polsko....

ACM ElektrO™
ACM ElektrO™ (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
5. 12. 2013 0:18 Nový

O Karkulce

Dost! Prosím dost, už nemůžu, tak dobře jsem se už dlouho nepobavil. Každý přece ví, že z Polska sem chodí vše pronikavé kvality: potraviny, benzín, plastová okna, nábytek, textil, automobilové komponenty ... mám pokračovat? Evropská Čína, hned za rohem.