Hlavní navigace

Názor k aktualitě Polovina lidí, co si koupí dovolenou přes voucher, není spokojená od ja - Bezkonkurenčně nejhorší dovolená byla tato http://www.topfly.cz/cs/destinace/turecko/turecka_riviera/?zajezd=4 s homobuznovskou...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 7. 2013 9:46

    ja (neregistrovaný) 82.113.44.---

    Bezkonkurenčně nejhorší dovolená byla tato http://www.topfly.cz/cs/destinace/turecko/turecka_riviera/?zajezd=4 s homobuznovskou cestovkou Top-Fly.
    Popis skutečného programu - 1. den - vcelku OK, špatné počasí, hotel slušný; 2. den - celodenní výlet lodí se nekonal - prý špatné počasí (to bylo předchozí den, ale proč to na nšj nesvést); 3.,4. den - z dvoudenního výletu do Pammukale a Hierapolis bylo 1h45min na obě tyto památky, kvůli většině času stráveného nuceně na předváděcích akcích předražených kožených bund a koberců a několika obchodů se suvenýry, ubytování v 2*hotelu, kde obsah záchodu vytékal do koupelny, v jiném pokoji prozměnu tekl odpad umyvadla; 5. den - nucená předváděcí akce koberců, nějaké obchody se suvenýry a vzpoura účastníků zájezdu, že na další předváděcí akci už nechtějí - byli jsme uzemněni, že ve smlouvě o zájezdu je smluvní pokuta 200E, když se nějaké akce nezúčastníme, ubytování v 3* (na Evropskou úrověň 1-2*) hotelu v Alanyi; 6-7den - ubytování ve slušném hotelu u moře, delegáti se někam "zdejchli", oznámení že odjezd bude ne jak měl být odpoledne, ale už ve 2h ráno, tj. zkrácení dovolené o půl dne. Letecká společnost turecký Onur Air, vcelku ok, o něco málo lepší než WizzAir. Reklamace, stížnosti ap. u těch dvou homobuzen v kanceláři na václaváku bez šance. Z cca 150 účastníků zájezdu spokojená pouze JEDNA starší paní z vesnice na Moravě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).