Hlavní navigace

Pojišťovna MetLife představila nový produkt OneLife, má zpřehlednit nabídku pojištění

Sdílet

Veronika Němcová 14. 4. 2021

Pojišťovna MetLife nabízí nové pojištění OneLife, které sjednocuje předchozí produktovou nabídku. Cílem je zpřehlednit a zejdnodušit aktuální nabídku pojištění. 

Pojištění je nabízeno ve třech různých variantách:

  • jako čistě úrazové neživotní pojištění,
  • rizikové životní pojištění, které kromě úrazu kryje i nemoci,
  • investiční rezervotvorné pojištění, v rámci něhož klient část pojistného investuje.

Klienti mohou dále vybírat a kombinovat 32 různých připojištění. V rámci závažných onemocnění pojišťovna definuje 5 skupin, přičemž z každé z nich lze vyplatit maximální pojistné plnění ve výši 100 % sjednané pojistné částky. Zrušila také nutnost přezkoumání zdravotního stavu ze strany pojišťovny či minimální doba přežití u závažných onemocnění.  

„Novinkou je speciální připojištění Pro Ženy zaměřující se na oblasti spojené s početím a těhotenstvím jako asistovaná reprodukce, narození dítěte s vrozenými vadami, těhotenské, porodní a poporodní komplikace, narození vícerčat a úmrtí rodičky,“ popisuje Katarina Tužinská, Product Development Specialist.

V rámci OneLife jde sjednat také připojištění pro konkrétní zdravotní obtíže jako jsou závažné komplikace u cukrovky, nebo se pojistit pouze na zlomeniny, popáleniny nebo chirurgické zákroky. Podle pojišťovny došlo také k zeštíhlení výluk u jednotlivých krytí, například plně kryje rizikové těhotenství.

Pojišťovna bude i dál nabízet klientům slevy a odměny za zdravý životní styl, kterým jde  v rámci programu MetLife Fair dosáhnout až na 37% slevu na pojistném. Nárok na slevu mají nekuřáci, lidé s méně rizikovým zaměstnáním a dále ti, kdo pravidelně dochází na preventivní lékařské prohlídky k praktickému lékaři nebo vybraným specialistům (v případě žen gynekolog, v případě mužů urolog). Nově se rozšiřuje sleva o zvýhodnění pro dárce krve.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).