Hlavní navigace

Subjekty, které dosud neakceptovaly karty, získají terminál či platební bránu bez poplatku

Sdílet

Gabriela Hájková 21. 5. 2021

Společnosti Raiffeisenbank a EVO Payments International se připojily k iniciativě Česko platí kartou. Projekt se snaží podporovat subjekty, které v posledních 12 měsících neakceptovaly platební karty.

OSVČ, firmy, úřady nebo příspěvkové organizace mohou získat platební terminál nebo platební bránu a půl roku neplatit žádné transakční poplatky při platbách kartou do obratu ve výši 300 tisíc Kč. Český trh e-commerce patří k nejrychleji rostoucím trhům v Evropě. Chceme přispět k jeho dalšímu rozvoji, a proto hledáme způsob, jak podnikatele ještě víc motivovat, uvedla Kateřina Štěrbová, generální ředitelka EVO Payments International pro ČR.

Noví klienti Raiffeisenbank, kteří si zde založí podnikatelský účet a do 10 dnů od jeho zřízení sjednají na pobočce banky smlouvu o akceptaci platebních karet, získají platební terminál PAX D220 bez poplatku.

Nabídku iniciativy Česko platí kartou, do které jsou zapojené i další finanční subjekty, mohou podnikatelé a firmy využít do konce března 2022. Konkrétní podmínky od EVO Payments a Raiffeisenbank najdete na jejich webech.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).