Hlavní navigace

On-line účet od Poštovní spořitelny zavádí další poplatek

Sdílet

Patrik Chrz 3. 4. 2012

Poštovní spořitelna zavádí u svého Era online účtu poplatek. Nově zaplatíte 8 Kč za zrušení či změnu jednorázového příkazu, který byl dříve zdarma. 

Proti filosofii bezpoplatkového konta už se banka postavila zavedením povinných průměrných měsíčních zůstatků (15 000 Kč aby bylo vedení účtu zdarma) nebo zpoplatněním vkladu na Červené konto, za které také zaplatíte 8 Kč.

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 4. 2012 14:53

  Jerry001 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  avizuju ze nejaka sluzba je zdarma a az naberu dostatek klientu tak to zpoplatnim. Cast klientu odejde, ale cast uz zustane a to je dulezite. Pokud by se cast stavajicich klientu postupne ztencovala zase za nakej rok vyhlasim produkt zdarma a zas porad dokola

 • 3. 4. 2012 15:27

  Patrik Chrz (neregistrovaný) ---.opera-mini.net

  Ano. Ovsem uplne stejne se muze chovat i klient. Ja uz jsem usetril spoustu penez diky produktum ktere dnes jiz neexistuji, nebo jsou za mene vyhodnych podminek. Nebo mam vyhodne produkty z minula, ktere dnes jiz sjednat nelze.
  Proste to chce vyuzit nabidku dokud je zajimava a nebyt liny ji zrusit, kdyz uz zajimava neni.

 • 3. 4. 2012 23:03

  TnT

  Ať hledám jak hledám, v Přehledu změn Sazebníku poplatků Poštovní spořitelny k 30. 4. 2012 nic takového není. A v kompletním ceníku platném od 30. 4. je poplatek 8 Kč u trvalého příkazu jen když je zadaný papírovým dokladem, což by u online účtu založeném na povinném internetovém bankovnictví neměl být problém.

 • 3. 4. 2012 23:25

  TnT

  Už to vidím v části I. ELEKTRONICKÉ BANKOVNICTVÍ. A je to jednorázový příkaz, ne trvalý. Moje chyba. Ale v Přehledu změn to stejně není a při pohledu na aktuálně platný sazebník je tam ten poplatek taky, takže žádná změna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).