Spočítejte si...

Zavřít

Od června zaplatíte za jídlo elektronickou stravenkou

Společnost Edenred oznámila, že od června umožní placení za obědy elektronickými stravenkami. Ty budou mít podobu bezkontaktní předplacené karty MasterCard.

Stravenková karta Ticket Restaurant® Card nyní prochází pilotním provozem a jako první ji využijí zaměstnanci v Brně. S kartou lze zaplatit na běžných terminálech v restauracích i obchodních řetězcích s potravinami. Oproti papírovým stravenkám uhradíte přesnou částku za jídlo. Karta umožní i platbu platbu pomocí mobilní aplikace.

Zavedení elektronických stravenek oznámila také společnost Sodexo, která vydává stravenky Gastro Pass. Jako první elektronické stravenky spustila podle deníku E15 v loňském roce společnost Benefit Management.


Edenred
Pozor na další podvodné maily. Obsahují trojského koně Povinné ručení zdražilo. Kteří řidiči platí víc?        
Pardál II
Pardál II (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
23. 4. 2015 10:19 Nový

No konečně pokrok

Poněvadž klasické papírové stravenky v obchodních řetězcích většinou neberou tak to bude velké +

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
23. 4. 2015 12:10 Nový

Osveta

celé vlákno

Co lidem konecne vysvetlit, ze obedy se jako jine veci kupuji za penize. Tedy za svoji praci maji lide dostavat penize a nejake kupony ci ucelove karticky. Na tom pak parazituji tyto naprosto zbytecne stravenkove spolecnosti.

Budou casem karty na ponozky, boty, vodu, chleba ... misto penez ?

_ Tonda aura:73
23. 4. 2015 13:47 Nový

Re: Osveta

celé vlákno

Nedělej ze sebe většího blba než si. Stravenky tady jsou proto, že umožňují zaměstnavatelům přispívat na obědy aniž by z této částky musela být zaplacena daň a odvedeno pojistné.

Jestli je tato praxe správná, je jiná otázka.

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
23. 4. 2015 17:06 Nový

Re: Osveta

celé vlákno

To by byl takovy problem tu soucasnou castku vyclenit z dani ? Ne. Ale lobby techto zbytecnych firem je silna a lide si zvykli, ze obed maji prece "zdarma".