Hlavní navigace

Novou šéfkou České leasingové a finanční asociace je Jana Hanušová z Essoxu

Sdílet

Česká leasingová a finančí asociace (ČLFA) má nové vedení. Předsedkyní představenstva se stala Jana Hanušová, která je generální ředitelkou společnosti ESSOX. V představenstvu ČLFA měla dosud funkci místopředsedkyně.

Představenstvo asociace zvolilo Hanušovou do svého čela na červencovém zasedání. Funkci převezme po Jiřím Matulovi, generálním řediteli společnosti UniCredit Leasing CZ, který zůstane v představenstvu ČLFA jako místopředseda a na konci letošního roku po 14 letech ve vedení asociace odejde do penze.

Předsedkyně představenstva ČLFA Jana Hanušová.
Autor: Česká leasingová a finanční asociace

Předsedkyně představenstva ČLFA Jana Hanušová.

Své pozice v představenstvu ČLFA obhájili místopředseda Karel Nováček (Factoring České spořitelny) a členové představenstva Pavel Fořt (ALD Automotive), Luděk Jírů (Home Credit) a Josef Langmayer (Raiffeisen-Leasing). Novým členem představenstva se pak stal Josef Vajsejtl z ČSOB Leasing.

Sedmačtyřicetiletá Hanušová, kterou letos časopis Forbes zařadil na 40. příčku žebříčku nejvlivnějších žen Česka, je od roku 2015 jednatelkou a generální ředitelkou společnosti ESSOX v České republice a na Slovensku, která spadá do skupiny Komerční banky. Do ní nastoupila v roce 1999 a kromě angažmá marketingové ředitelky Rusfinance Bank (SG Russia) ve skupině působí po celou svoji kariéru.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).