Spočítejte si...

Zavřít

Nové stavební spoření umožňuje získat bonusový úrok

Klienti Raiffeisen stavební spořitelny si mohou sjednat nové Felixovo spoření. Jedná se o stavební spoření, které úročí vklady 0,5% roční sazbou. Tu nebude spořitelna měnit minimálně šest let. Úrok je možné ještě navýšit, maximálně o 0,25 % variabilní složkou. Tu vám spořitelna připíše podle toho, jak vysoký zde uložíte vklad.

Produkt je určen jen pro klienty, kteří už zde mají uzavřené nebo si zároveň uzavřou ještě jiné stavební spoření. Nezapomeňte ale, že státní příspěvek můžete čerpat jen na jedno stavební spoření, takže druhé bude bez příspěvku.

Za sjednání Felixova spoření neúčtuje spořitelna žádné poplatky, stejně jako za vedení účtu, změnu cílové částky nebo ukončení smlouvy.

Na stát pracujeme o 5 dní méně Česká spořitena nabízí investici do velkých značek. Garantuje návratnost 95 % vkladu        
JK
JK (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
5. 6. 2015 14:25 Nový

stavebko

Raifko, ty jsi úžasná !!!!

cesar
cesar (neregistrovaný) ---.spacecom.cz
7. 6. 2015 8:42 Nový

Re: Nové stavební spoření umožňuje získat bonusový úrok

To je zhodnocení - 0,5%, a ten bonus můžou měnit(samozřejmě směrem dolů . . .) hned to běžím sjednat - hihihi, s Raiffkou jsme skončili po obdržení výpovědí na staré smlouvy . . .

Andrej Babiš aura:10
7. 6. 2015 10:41 Nový

Takovej brutální úrok...

...aby z toho Rajfka nezkrachovala.

Na druhou stranu až ČNB dokončí likvidaci zbylých záložen, tak úroky v bankách nejspíš ještě poklesnou, takže to zanedlouho možná zdaleka nebude nejhorší nabídka na trhu.