Hlavní navigace

Nové stavební spoření umožňuje získat bonusový úrok

Sdílet

Klienti Raiffeisen stavební spořitelny si mohou sjednat nové Felixovo spoření. Jedná se o stavební spoření, které úročí vklady 0,5% roční sazbou. Tu nebude spořitelna měnit minimálně šest let. Úrok je možné ještě navýšit, maximálně o 0,25 % variabilní složkou. Tu vám spořitelna připíše podle toho, jak vysoký zde uložíte vklad.

Produkt je určen jen pro klienty, kteří už zde mají uzavřené nebo si zároveň uzavřou ještě jiné stavební spoření. Nezapomeňte ale, že státní příspěvek můžete čerpat jen na jedno stavební spoření, takže druhé bude bez příspěvku.

Za sjednání Felixova spoření neúčtuje spořitelna žádné poplatky, stejně jako za vedení účtu, změnu cílové částky nebo ukončení smlouvy.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 6. 2015 8:42

  cesar (neregistrovaný) ---.spacecom.cz

  To je zhodnocení - 0,5%, a ten bonus můžou měnit(samozřejmě směrem dolů . . .) hned to běžím sjednat - hihihi, s Raiffkou jsme skončili po obdržení výpovědí na staré smlouvy . . .

 • 7. 6. 2015 10:41

  Agent Bureš

  ...aby z toho Rajfka nezkrachovala.

  Na druhou stranu až ČNB dokončí likvidaci zbylých záložen, tak úroky v bankách nejspíš ještě poklesnou, takže to zanedlouho možná zdaleka nebude nejhorší nabídka na trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).