Hlavní navigace

Nové kompletní pojištění Domov Expres

Sdílet

Redakce 2. 5. 2008

ČSOB Pojišťovna nabízí od 1. května nové pojištění rodinných domů a domácností Domov Expres. Pojištění lze využít pro trvale i dočasně obydlenou nemovitost (rodinný dům, byt, chatu, garáž, dílnu, studnu, bazén či oplocení) i její vybavení. Pojistit se lze jak proti základním rizikům (požár, úder blesku, vichřice, krupobití, tíha sněhu, vodovodní škody, atd.), tak v rámci připojištění i proti rizikům povodně nebo záplavy, odcizení a vandalismu. Možné je také pojištění odpovědnosti za škody z držby nemovitosti a běžného občanského života.

Více informací v tiskové zprávě.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 5. 2008 13:11

  JK (neregistrovaný)
  Ten článek i tisková zpráva mi připadá jako jásot nad novinkou která zase tak moc novinkiou není, jen se nově jmenuje. Čekal bych v článku to nejdůležitější - odlišnosti pojištění "Domus", "Domov" a "Domov Expres" - co je tedy nového, lepšího. Ten uvedený výčet vlastností neříká vůbec nic, ostatní produkty to umějí také.
 • 20. 1. 2009 23:39

  F&T (neregistrovaný)
  Zatim jsem objevil tyto odlisnosti:

  ----------------------------------------------------------------------------
  pojistovna zrika plneni za tyto jevy:

  r) následkem pozití alkoholu nebo návykových látek,

  l) formaldehydem, azbestem, skelnou vatou, toxickými plísnemi,

  o) poskytnutím sluzby na síti Internet,

  4. Z pojistení nevzniká nárok na plnení v prípade jakékoliv náhrady skody prisouzené soudem Spojených státu amerických nebo Kanady nebo v prípade jakékoliv náhrady skody prisouzené na základe jurisdikce Spojených státu amerických nebo Kanady.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).