Spočítejte si...

Zavřít

Nové kompletní pojištění Domov Expres

ČSOB Pojišťovna nabízí od 1. května nové pojištění rodinných domů a domácností Domov Expres. Pojištění lze využít pro trvale i dočasně obydlenou nemovitost (rodinný dům, byt, chatu, garáž, dílnu, studnu, bazén či oplocení) i její vybavení. Pojistit se lze jak proti základním rizikům (požár, úder blesku, vichřice, krupobití, tíha sněhu, vodovodní škody, atd.), tak v rámci připojištění i proti rizikům povodně nebo záplavy, odcizení a vandalismu. Možné je také pojištění odpovědnosti za škody z držby nemovitosti a běžného občanského života.

Více informací v tiskové zprávě.

BAWAG spořící účet s úrokem 3,5 % i v eurech Super absurdním bankovním poplatkem se stal poplatek za příchozí platbu        
JK
JK (neregistrovaný)
3. 5. 2008 13:11 Nový

srovnat !

celé vlákno
Ten článek i tisková zpráva mi připadá jako jásot nad novinkou která zase tak moc novinkiou není, jen se nově jmenuje. Čekal bych v článku to nejdůležitější - odlišnosti pojištění "Domus", "Domov" a "Domov Expres" - co je tedy nového, lepšího. Ten uvedený výčet vlastností neříká vůbec nic, ostatní produkty to umějí také.
F&T
F&T (neregistrovaný)
20. 1. 2009 23:39 Nový

Re: srovnat !

celé vlákno
Zatim jsem objevil tyto odlisnosti:

----------------------------------------------------------------------------
pojistovna zrika plneni za tyto jevy:

r) následkem pozití alkoholu nebo návykových látek,

l) formaldehydem, azbestem, skelnou vatou, toxickými plísnemi,

o) poskytnutím sluzby na síti Internet,

4. Z pojistení nevzniká nárok na plnení v prípade jakékoliv náhrady skody prisouzené soudem Spojených státu amerických nebo Kanady nebo v prípade jakékoliv náhrady skody prisouzené na základe jurisdikce Spojených státu amerických nebo Kanady.