Hlavní navigace

Nová služba Saxo Bank zpřístupní investorům nejvýkonnější strategie v reálném čase

Sdílet

Gabriela Hájková 15. 4. 2016

Saxo Bank nabízí novou službu Alpha Trading Strategies, která má zprostředkovat přístup k vybraným investičním a obchodním strategiím v reálném čase.

Platforma banky má nabídnout plně automatizovaný přístup ke službě SaxoSelect (nejvýkonnější portfolia), kde najde různorodá multi-asset portfolia (včetně FX, akcií, dluhopisů a komodit).

Klientům SaxoSelect umožňuje kopírovat a přizpůsobit obchodní strategie pro nejrůznější instrumenty v reálném čase. Je to automatizovaná služba nabízející řízení investic, která investorům umožní investovat digitálně a v reálném čase, do více produktů prostřednictvím multi-asset obchodních strategií, vysvětlil Didier Abbato, vedoucí Saxo Select.

SaxoSelect je integrována s obchodní platformou SaxoTraderGO, vybudovanou na OpenAPI. Tato integrace klientům umožňuje udržet si plnou kontrolu a přehled o svých investicích, protože dovoluje sledovat všechny investice v reálném čase a nabízí přístup ke každodenním aktualizovaným informacím o výsledcích jejich portfolia ke konci každého dne, doplňuje zpráva banky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).