Spočítejte si...

Zavřít

Na tarify neomezeného volání přešlo během týdne 200 000 zákazníků

Na neomezené tarify během týdne přešlo zhruba 200 000 zákazníků. Největší podíl získala společnost Telefónica O2. Informace vyplývají z průzkumu ČTK.

Pomyslné čeření vody přišlo nejprve právě ze strany O2, hned druhý den zareagovala společnost Vodafone a o zanedlouho se přidala i společnost T-Mobile. Poslední svou nabídku představil Air Telecom, který je od podzimu majitel sítě U:fon. 

O nových tarifech si více přečtěte v článku Neomezené mobilní tarify: Který je nejlepší?

Raiffeisenbank vrátí při řádném splácení Rychlé půjčky část peněz klientům Na trh chce vstoupit virtuální operátor Ha-vel, láká na volání za 2 Kč/min        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
19. 4. 2013 14:12 Nový

v nadpisu je chyba

puvodni "Na tarify neomezeného volá přešlo během týdne 200 000 zákazníků." Ma asi byt spravne "Na tarify neomezeného vola přešlo během týdne 200 000 zákazníků."

V.Mlich
V.Mlich (neregistrovaný) ---.mrp.cz
22. 4. 2013 12:45 Nový

Takže marketingová akce byla úspěšná

200 000 lidí bude měsičně platit víc, než dosud, tržby operátorů se zvýší bez toho, že by to jakkoliv ovlivnilo provozní náklady.
Doplatí na to jen takoví uživatelé mobilů, jako jsem já, když při každém příchozím hovoru jsem si pochvaloval, že volající musí platit za každou sekundu víc a víc, a tudíž mě dlouho neobíral o čas, ani jsem si kvůli němu nemusel dlouho ozařovat hlavu rádiovým signálem. Teď to od určitých lidí prostě nebudu zvedat, když něco chtějí, ať pošlou SMS. Cena odchozího hovoru mě netankuje, když už musím někomu vpadnout do soukromí, tak ta cena je na tom to nejmenší.