Hlavní navigace

Na Manhattan vrtulníkem nebo limuzínou zdarma

Sdílet

Redakce 13. 12. 2007

Lufthansa rozšiřuje od dubna 2008 svou nabídku o další dálkové linky Frankfurt nad Mohanem – Calgary a Mnichov – Singapur. Letenky pro nové lety jsou k dostání ve všech třech kategoriích – v první, ekonomické a business třídě. Lufthansa nedávno avizovala rozšíření letového plánu o nové linky z Düsseldorfu ve směrech Chicago, New York a Toronto.

S nástupem zimní sezony nabídla Lufthansa také nový let do New Yorku s přistáním v 11:20 hodin místního času na letišti Newark vzdáleném od Big Apple 10 kilometrů. Do 31. března 2008 si mohou pasažéři jako bonus rezervovat bezplatný transport helikoptérou nebo limuzínou z letiště přímo na Manhattan. Vrtulník dopraví cestující podle jejich volby na East 34th Street nebo na East River Piers. Jako alternativa k helikoptéře je pro manažery připravena speciálně vybavená limuzína s rozšířeným prostorem pro nohy, která klienty společnosti Lufthansa doveze na kterékoli místo v luxusní newyorské čtvrti. Tento exkluzivní servis nabízí německá letecká společnost jenom cestujícím v business třídě na palubě speciálu Boeing 737.

Interkontinentální linka Frankfurt nad Mohanem – New York je mezi klienty německé letecké společnosti nejoblíbenější. Kvůli vysoké poptávce nabízí letos Lufthansa na této trase čtyři lety denně. Lety z německé bankovní metropole na obě newyorská letiště Newark a John F. Kennedy a zpět tak může týdně využívat až 11 336 pasažérů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).