Hlavní navigace

MPSV otevře Kontaktní centrum. Poradí, jak řešit problémy s bydlením

Sdílet

Veronika Doskočilová

Ministerstvo práce a sociálních věcí otevře v říjnu 2017 Kontaktní centrum sociálního bydlení. Na něj se mohou obracet občané, obce a neziskové organizace, a to s dotazy a žádostmi o podporu a radu, jak postupovat při budování sociálního bydlení.

V rámci projektu Podpora sociálního bydlení spolupracuje MPSV se šestnácti obcemi a poskytuje jim podporu v oblasti sociálního bydlení a sociální práce. Tyto služby prostřednictvím kontaktního centra nyní rozšiřujeme v rámci celé ČR.

Pokud přijdete požádat o podporu a radu, pracovníci vás informují, na koho se máte obrátit při problémech s bydlením a jaké varianty nabízí stát a obce. K dispozici budou i metodické podklady a výsledky analýz v oblasti sociální politiky a sociálního bydlení.

Kontaktní centrum můžete kontaktovat na e-mailové adrese socialni.bydleni@mpsv.cz nebo telefonicky na čísle +420 778 455 761, a to v rámci konzultačních hodin, které jsou vždy v pondělí od 12 do 16 hodin, ve středu a v pátek od 9 do 13 hodin.

Pokud byste měli zájem o individuální konzultace, je potřeba si schůzku domluvit předem. Kontaktní centrum se nachází v Praze na adrese Na Maninách 876/7 v Holešovicích. Dohodnout se ale můžete i na setkání mimo pražskou kancelář.

Našli jste v článku chybu?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).