Spočítejte si...

Zavřít

Možnost rychlého bankovního převodu nabízí další velké e-shopy

Zákazníci internetových obchodů Mall.cz a Kasa.cz mohou nově za objednané zboží zaplatit prostřednictvím platební brány PayU.

Nově zde tedy zaplatíte rychlými bankovními převody Komerční banky, GE Money Bank, mBank, Raiffeisenbank, Fio Banky, Volksbank i České spořitelny anebo prostřednictvím služby Mobito. Čtěte více: Mobito to platí: Recenze mobilní peněženky

Rychlé převody mohou využít kupující, kteří mají u své banky zřízenou službu internetového bankovnictví. Po výběru příslušné platby je zákazník přesměrován na zabezpečenou stránku svého internetového bankovnictví, kde se klasicky, jak je zvyklý, přihlásí. Po přihlášení má již automaticky vyplněný platební příkaz, který překontroluje a potvrdí. Platba je pak do několika sekund připsána na účet obchodníka, popisuje zpráva společnosti provozující platební bránu PayU.

"Kdo nemá sKartu, může přijít o dávky," tvrdí ministryně práce LEO Express nabízí výnos 7,5 % ročně        
Michal Kolesa aura:10
23. 11. 2012 12:12 Nový

Přvod peněz v reálném čase

celé vlákno

Jak dlouho převod peněz trvá ? 2 pracovní dny ? nebo je to do několika minut ?

Já mám k platbě předem dost velkou averzi.

Objednám zaplatím týden čekám a pak mi e-shop napíše že zboří není a já pak musím čekat až mi vrátí peníze.

V.Mlich
V.Mlich (neregistrovaný) ---.mrp.cz
23. 11. 2012 12:30 Nový

Peníze se převedou okamžitě

celé vlákno

Protože podle výběru zdrojové banky eShop nastaví cílový účet příkazu na svůj účet u stejné banky. Takže je to převod v rámci banky a ten se u všech nabízených bank děje okamžitě. Navíc BEZ POPLATKU.