Spočítejte si...

Zavřít

mBank začala vydávat bezkontaktní karty. Klienti ji mohou získat na požádání

mBank začala vydávat bezkontaktní karty s technologií payWave (Visa) a to především klientům banky, kterým končí platnost současné karty. Výhodou těchto bezkontaktních karet je, že k placení jí stačí jen přiložit k terminálu a při nákupu do 500 Kč není třeba zadávat PIN.

Podle ředitele mBank Romana Truhláře by v průběhu tří let mělo dojít k výměně všech karet za bezkontaktní. Klienti také nemusí nic řešit, bezkontaktní karta jim přijde v případě končící platnosti současné karty. Truhlář také potvrdil, že v případě žádosti klienta o dřívější vydání bezkontaktní karty, mu bude ze strany mBank vyhověno. Čtěte k tématu: „Kdyby Poláci věděli, že výběr stojí 30 Kč, tak by banku ani neotevírali,“ říká šéf mBank

Povinné ručení zdražuje. Nejvíce si připlatí rizikoví klienti Produkty České spořitelny si můžete koupit i přes e-shop        
Wlk
Wlk (neregistrovaný) ---.unknown.uunet.be
5. 10. 2012 15:06 Nový

Prohlášení versus realita

celé vlákno

Tak jsem na základě této informace dnes navštívil v Praze jednu pobočku mBank jako stálý zákazník s žádostí si vyměnit si svou platební kartu za bezkontaktní. Bohužel jsem nepochodil, že zatim to jde jen pro nové zákazníky, ale že tak do měsíce to bude v provozu i pro stálé zákazníky mBank. Pak dokonce říkali, že je to nejspíš jen otázka dnů, ale nicméně že hodlají posílat hromadný email všem svým klientům s nabídkou té bezkontaktní karty a pak bude stačit pouze zavolat na mLinku a objednat si jí zde. Tak jen pro info, aby jste tam nešli někdo jako já zbytečně.