Majitel České spořitelny očekává ztrátu 44 miliard

Zatímco samotné České spořitelně se po finanční stránce velmi daří, její matka, rakouská Erste Bank Group, se topí ve ztrátě. I s předpokládaným kladným výsledkem České spořitelny letos očekává ztrátu ve výši 1,6 miliardy EUR, tedy přibližně 44 miliard korun. Mohou za to především problémy skupiny v Maďarsku a Rumunsku.

Česká spořitelna se nedávno navzdory trendům trhu rozhodla zvýšit poplatky. Může za tím být snaha celé skupiny získat z české dcery ještě víc na lepení jiných děr.

Německo zavádí minimální mzdu. Češi můžou jen závidět Stavebnictví v Česku se pořád nedaří        
veb
veb (neregistrovaný) 213.211.43.---
4. 7. 2014 7:31 Nový

Co z toho plyne pro nás ? RYCHLE OD NICH PRYČ !!!!!

Zašantročení našich bank do zahraničí byla největší hloupost jakou provedli naši pseudoekonomové, co v životě pořádně nepracovali a nic nevybudovali.
Jak můžeme dělat naši národní politiku a zaručit náš hospodářský rozvoj, když banky drží někdo jiný? Kolik desítek či stovek miliard ročně od nás ty bankovní pijavice odpumpují?
Je potřeba aby lidé od cizích bank odešli k našim a poslali cizí do háje, ať si okrádají vlastní spoluobčany u nich.
Našich je ale pomálu, nejlepší z našich českých je banka FIO. Běžte k Fiu (www.fio.cz), má skoro všechno zadarmo včetně embosovaných karet. Jsem u nich už pět let a velká spokojenost, jedině že mají málo vlastních bankomatů.
4 účty u nich mi ušetří za 10 let na poplatcích asi 60 000,- nebo tak nějak, však si to spočítejte sami. Kolik platíte víte a u Fia neplatíte skoro nic.