Hlavní navigace

Názor k aktualitě Lidí bez práce je mnoho, za prací je ale ochotná dojíždět jen třetina od Intri - Jestli je tohle hledání důvodů, proč to nejde,...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 4. 2013 22:03

    Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---

    Jestli je tohle hledání důvodů, proč to nejde, tak prosím, najděte mi práci, která buď bude platit tolik, aby zaplatila cestovné a čas cestováním strávený.;) Určitě to není žádný problém a není důvod, proč byste to pro mě neudělal.

    Ono až budeme mít ceny odpovídající platům (tzn. aktuální ceny za jídlo, dopravu, oblečení atd. asi tak na čtvrtině), pak teprve můžeme uvažovat o tom dojíždět za prací 50 km tam a 50 km zpátky denně. Ale dokud budeme brát 12 tisíc hrubého měsíčně a za byt platit 8, opravdu není reálné dát 2000 Kč měsíčně jenom za dopravu do práce.

    A dopravu vám žádný zaměstnavatel navíc neproplatí, to by u nás nesměla být 7% nezaměstnanost. Nevím, kolik vám je, ale váš názor by odpovídal věku pubertálního dítěte, které tento argument slýchavalo příliš často od rodičů. Ano, když lidi opravdu chtějí, dá se dokázat hodně, ale zdaleka ne všechno a je potřeba se taky zamyslet, jestli přemrštěná snaha je projevem odhodlanosti nebo hlouposti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).