Hlavní navigace

Lidé si půjčují i na airsoftové zbraně. Na ty opravdové však úvěr nedostanou

Sdílet

Arsen Lazarevič 1. 8. 2012

Podle analýzy společnosti Home Credit si lidé neváhají půjčovat peníze i na neobvyklé věci. Příkladem může být nadšenec, který financoval člun za 20 000 Kč prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Další zhruba stejnou částku investoval do udice a navijáků. 

Společnost také půjčila peníze i na airsoftovou zbraň. Jedná se vojenský sport, při kterém lidé po sobě střílí plastovo-keramickými kuličkami. Pokud byste si však chtěli u společnosti vypůjčit peníze na opravdovou zbraň, nejspíše budete mít smůlu:  

Airsoft a paintball chápeme jako sporty. Využívají sice maket zbraní, nikoho ale vážně nezraní. S nákupem skutečných zbraní na splátky u Home Creditu z etických důvodů nepochodíte. Stejně tak je tomu u dalších typů zboží, například pyrotechniky, zboží ze zastaváren či erotických hraček,   uvádí ředitel obchodní sítě společnosti Home Credit Jan Plaček

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 8. 2012 21:06

    P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Firmy ktere vydelavaji na lidech u kterych doufaji, ze splatky nesplati a stanou se jejich dozivotni financni otroci se najednou ohaneji moralkou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).