Spočítejte si...

Zavřít

Lidé si půjčují i na airsoftové zbraně. Na ty opravdové však úvěr nedostanou

Podle analýzy společnosti Home Credit si lidé neváhají půjčovat peníze i na neobvyklé věci. Příkladem může být nadšenec, který financoval člun za 20 000 Kč prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Další zhruba stejnou částku investoval do udice a navijáků. 

Společnost také půjčila peníze i na airsoftovou zbraň. Jedná se vojenský sport, při kterém lidé po sobě střílí plastovo-keramickými kuličkami. Pokud byste si však chtěli u společnosti vypůjčit peníze na opravdovou zbraň, nejspíše budete mít smůlu:  

Airsoft a paintball chápeme jako sporty. Využívají sice maket zbraní, nikoho ale vážně nezraní. S nákupem skutečných zbraní na splátky u Home Creditu z etických důvodů nepochodíte. Stejně tak je tomu u dalších typů zboží, například pyrotechniky, zboží ze zastaváren či erotických hraček,   uvádí ředitel obchodní sítě společnosti Home Credit Jan Plaček

Ceny pohonných hmot poklesnou. Kolik ušetříme? UniCredit Leasing umožní financovat zdravotní techniku        
P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
1. 8. 2012 21:06 Nový

To je opravdu zumpa

Firmy ktere vydelavaji na lidech u kterych doufaji, ze splatky nesplati a stanou se jejich dozivotni financni otroci se najednou ohaneji moralkou.