Spočítejte si...

Zavřít

Letíte s easyJet? Nyní si můžete nejen vybrat, kde chcet sedět v letadle, ale můžete si i nechat přednostně odbavit svá zavazadla a vyhnout se čekání!

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, vylepšila svou dosavadní službu Přednostního nástupu na palubu a od 12. prosince 2007 nabízí službu Přednostní nástup na palubu Plus. Tato nobá služba kombinuje možnost přednostního nástupu na palubu s nadstandardními podmínkami odbavení.

Službu Přednostního nástupu na palubu Plus si lze zamluvit online v rámci běžné rezervace letenky, potvrzení pak zákazník obdrží emailem. Na letišti pak se cestující dostaví ke speciální přepážce ´Speedy Boarding Plus´ určené k přednostnímu odbavení.

Služba Předností nástup na palubu Plus je dostupná pro prvních třicet zájemců a dlouhé váhaní se tedy nevyplatí. Poplatek za tuto službu závisí ná délce letu a příslušném letišti a pohybuje se od 5,50 do 9 GBP (cca 202 – 331 Kč).

Pasové kontroly ve vlacích budou minulostí, v pátek vsoupíme do Schengenského prostoru Volksbank CZ vydává emisi hypotečních zástavních listů