Klienti MoneyPolo mohou nakupovat a prodávat Bitcoiny

Společnost MoneyPolo nabízí možnost jak prostřednictvím převodů peněz nakupovat a prodávat mezinárodní kryptoměny včetně Bitcoinů. Klienti mohou poukázat Bitcoiny na svůj MoneyPolo účet, kde budou převedeny na požadovanou měnu (do EUR, USD, CZK nebo PLN).

Pokud máte účet u některé burzy s kryptoměnami, můžete si Bitcoiny naopak opatřit tak, že zašlete hotovostní převod na účet jednoho z partnerů (partneři ze segmentu kryptoměn jsou 247eXchange.com, coinmate.io, BTC.com a BTCe.com), který vám za běžnou měnu poukáže Bitcoiny na účet na burze. Kvůli legislativě totiž není možné, aby transakce v Bitcoinech probíhaly přímo na MoneyPolo účtech.

Raiffeisen stavební spořitelna má nový spořicí účet - Felixovo spoření Kdy platí za maturujícího studenta zdravotní pojištění stát?        
zeusbug
zeusbug (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
11. 6. 2015 12:24 Nový

Je to bezpečné?

Ono asi nejdůležitější otázkou u bitcoinů bude pro hodně lidí bezpečnost. Pokud to řeší tak, jako ve spolupráci Money Polo se směnárnou 24/7 Exchange, které nemá vlastní peněženky a nemůže dojít k takovému průšvihu, jako u MtGox, tak je to v pohodě.
http://cointelegraph.cz/news/114519/24-7-exchange
Druhou stranou mince jsou poplatky, původní myšlenka bitcoinu s nějakou směnou tohoto typu vlastně ani nepočítal...