Kalouskova daňová reforma má snížit daň z příjmů

Daňová reforma připravovaná ministrem financí Miroslavem Kalouskem by měla mírně snížit celkově odváděnou daň z příjmu fyzických osob. Daň z příjmu právnických osob má podle ministrových plánů zůstat nezměněna. Kalousek to uvedl na dnešním setkání s manažery, které organizuje týdeník Euro. Daňovou reformu ministr představí ve čtvrtek 17. března.

Cíle daňové reformy jsou přitom podle Kalouska jednoznačné. Hlavním úkolem bude systém zjednodušit, zprůhlednit a zajistit rovné podmínky pro všechny.

Jak na daň při prodeji nemovitosti: Co je osvobozené a co musíte zdanit? Potíže eurozóny oslabují euro        
ferda
ferda (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz
10. 3. 2011 12:13 Nový

Re: Kalouskova daňová reforma má snížit daň z příjmů

celé vlákno

Nejlepší by bylo, kdyby tento " pán" byl již nějak zbaven možnosti cokoliv nám dále vnucovat. S vysokou pravděpodobností to opět bude další podvod. Nakonec to bude zcela jinak, než jak bude říkat před schválením jeho "návrhu". Je obdivuhodné, jak si může dovolit většinu lidí manipulovat, klamat a podvádět tak dlouho.

Nevolník
Nevolník (neregistrovaný) ---.avulant.net
10. 3. 2011 15:40 Nový

Re: Kalouskova daňová reforma má snížit daň z příjmů

celé vlákno

Říkal jsem to už během demonstrace ProAltu... vypíšeme na vládu odměnu, a začneme Kalouskem. Uvidíme jak moc je mají, dosud mlčící, spoluobčané rádi. Oni nás prodali už dávno a prodávají zas a znovu...

Já dám 1000 Kč jenom na Kalouska. Není to tak drahé, vždyť jen jedna cesta do Prahy mne vyjde minimálně na 500 Kč (včetně DPH 10%).

;-((

Společnost se škrtnout nedá
Prohlášení ProAlt - Iniciativy pro kritiku reforem a na podporu alternativ
http://www.proalt.net/?p=1034

Nevolník
Nevolník (neregistrovaný) ---.startdedicated.com
10. 3. 2011 16:30 Nový

Re: Kalouskova daňová reforma má snížit daň z příjmů

celé vlákno

Za svoje prachy bych rád viděl jejich "ožebračení" (splacení dluhů lidem této země), vyválení v něčem hnusném a lepivém, posypání peřím a následnou koupel ve Vltavě. Vše veřejná produkce.

Připoutat je k lodi do Drážďan a dál by se mi také líbilo ;-)

Toto vše, by pochopitelně, mělo postihnout i ostatní politiky. Politiky, kteří nejsou zrovna součástí vlády ale za to v minulosti se snažili ze všech sil...

**
Kdo chce surfovat anonymně ať si vybere některý free-proxy server
http://www.proxy4free.com/list/webproxy_rating1.html

nebo použije alespoň Google Translator
http://translate.google.com/

Nevolník
Nevolník (neregistrovaný) ---.avulant.net
11. 3. 2011 18:28 Nový

Politik - tvor horší parazita

celé vlákno

"Žádný parazit nezničí svého nositele, oni jo. Rozkradli všechno,"... říká roku 1997, nevěda že je nahráván, rozčilený František Ringo Čech.

https://www.youtube.com/watch?v=CtzQDantj6A

Já podobná videa nepotřebuji, mám celkem dobrou představivost. Jak jsem ale zjistil, tak s některými spoluobčany nehne téměř nic. Třeba tohleto a podobná videa, která najdete na YouTube, s někým pohnou.

Technická poznámka: Odkaz vede na zabezpečený (HTTP-SSL) server YouTube, nikdo neuvidí co si prohlížíte. Navíc, začalo YouTube podporovat přehrávání videí (včetně kompletního ovládání - velikost, maximalizace, pauza,... - přehrávače Flash Player) i bez nutnosti mít aktivní JavaScript, který tedy můžete klidně vypnout.