Hlavní navigace

K nájmu se dostanete jen za poplatek. Bezrealitky.cz reaguje na rostoucí poptávku

Sdílet

Jiří Hovorka 12. 7. 2018

Najít si nájem přes server Bezrealitky.cz je nově možné jen za poplatek. Firma zavedení novinky vysvětluje vysokým zájmem o nájmy, který znepřehledňuje situaci lidem, kteří své nemovitosti nabízí. V průměru přijde lidem nabízejícím pronájem přes Bezrealitky.cz třicet odpovědí na inzerát, kolem sto padesáti je to u žádaných bytů.

Klima na trhu s nemovitostmi se změnilo a vážný zájemce rozhodně nemá problém zaplatit korunu denně za přednostní odbavení. Ti váhaví naopak počkají, dokud pro ně nebude hledání opravdu aktuální, říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.cz.

Z naší strany se tedy jedná spíše o symbolický poplatek. Ve srovnání s provizí pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu je to zanedbatelná suma, která navíc celý proces pro obě strany výrazným způsobem zjednoduší, dodává Meyer.

Základní předplacený účet, který umožní komunikaci s majitelem a vyplnění informací o zájemci a jeho domácnosti, je na tři měsíce možné koupit za 99 korun. Předplatné prémiového účtu, který upřednostní uživatele v komunikaci a bude mu dávat informace o nových nabídkách v reálném čase, stojí 199 korun. Uhradit je ho možné běžnými platebními metodami včetně SMS platby.

Bez účtu se zájemce o pronájem nedostane ke kontaktním údajům majitele ani nebude mít možnost se s ním spojit.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 7. 2018 12:38

  fosil (neregistrovaný) 149.14.156.---

  Kdysi se zaplatil poplatek za inzerát a bylo. Dneska tam pro samý poplatek málem ani není vidět ty nemovitosti - 3-měsíční poplatek za účet, měsíční poplatek za inzerát, poplatek pro zájemce, aby mi mohl vůbec napsat...
  Běžte do řiti, nenažranci z bezrealitky...

 • 12. 7. 2018 12:59

  Kozlík (neregistrovaný) 91.199.164.---

  To je pouhé marketingové sdělení. Stejnou službu pro nekomerčně nabízenou nemovitost (pronajímám byt čekající až se dítko osamostatní, prodávám být poté co jsem vyhořel v práci pro korporaci a mizím do hor krušných) poskytne avízo zcela zdarma, idnes za malý poplatek, sreality za větší, ale vzhledem k jeho sledovanosti za stále akceptovatelný poplatek. Otestováno při prodeji bytu v červnu.

 • 12. 7. 2018 21:43

  Eliška (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  V tom případě to už není bezrealitky. Pomalu ale jistě to vyjde na stejno. Ten server je čím dál horší a ještě za to chtějí platit!!!!!!

 • 12. 7. 2018 22:05

  jenom přibližně (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Bez Realitky? Pánové vlastnícic vlastní RK a jmenuje se Bezrealitky, akorát to ví, jen málo lidí nebo jim to je jedno :))))))

 • 14. 7. 2018 14:39

  sona (neregistrovaný) ---.starnet.cz

  bez realitky a bez zodpovědnosti za výsledek. U kvalitní realitky alespoň víte za co zaplatíte a máte to bez běhání a zařizování. Takto zaplatíte předem a výsledek je jenom spousta starostí a vyběhat si všechno sám. Požadavky majitelů - pokud se vůbec ozvou, jsou někdy nesmyslné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).