Hlavní navigace

K nájmu se dostanete jen za poplatek. Bezrealitky.cz reaguje na rostoucí poptávku

Sdílet

Jiří Hovorka 12. 7. 2018

Najít si nájem přes server Bezrealitky.cz je nově možné jen za poplatek. Firma zavedení novinky vysvětluje vysokým zájmem o nájmy, který znepřehledňuje situaci lidem, kteří své nemovitosti nabízí. V průměru přijde lidem nabízejícím pronájem přes Bezrealitky.cz třicet odpovědí na inzerát, kolem sto padesáti je to u žádaných bytů.

Klima na trhu s nemovitostmi se změnilo a vážný zájemce rozhodně nemá problém zaplatit korunu denně za přednostní odbavení. Ti váhaví naopak počkají, dokud pro ně nebude hledání opravdu aktuální, říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.cz.

Z naší strany se tedy jedná spíše o symbolický poplatek. Ve srovnání s provizí pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájmu je to zanedbatelná suma, která navíc celý proces pro obě strany výrazným způsobem zjednoduší, dodává Meyer.

Základní předplacený účet, který umožní komunikaci s majitelem a vyplnění informací o zájemci a jeho domácnosti, je na tři měsíce možné koupit za 99 korun. Předplatné prémiového účtu, který upřednostní uživatele v komunikaci a bude mu dávat informace o nových nabídkách v reálném čase, stojí 199 korun. Uhradit je ho možné běžnými platebními metodami včetně SMS platby.

Bez účtu se zájemce o pronájem nedostane ke kontaktním údajům majitele ani nebude mít možnost se s ním spojit.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).