Spočítejte si...

Zavřít

Jízdenku na dálkový autobus či vlak koupíte v automatu levněji

Společnost Student Agency ve spolupráci se sítí prodejních automatů Pay+ zahájila projekt prodeje jízdenek přes tyto automaty. Zakoupit si zde můžete vnitrostátní a mezinárodní jízdenku na autobus Student Agency express, vnitrostátní a mezinárodní jízdenku na vlaky IC RegioJet a do budoucna zde plánuje Student Agency i prodej letenek. 

Více než 50 prodejních automatů tak můžete využít zejména v nákupních galeriích a obchodních řetězcích. Jejich síť se navíc bude s ohledem na poptávku zákazníků dále rozšiřovat.

Vedle možnosti platit složenky, dobíjet kredity mobilních telefonů a dalších každodenních služeb od dnešního dne nabízíme také cestování, popsal další služby automatů Sergey Kosyakov, ředitel společnosti European Payment Systems, provozovatele automatů Pay+.

Nákup jízdenek Student Agency a RegioJet, stejně jako do budoucna i letenek, nebude zatížen žádným poplatkem navíc. Naopak budou jízdenky nabízené za internetové ceny.

Na terminálech se dá platit v hotovosti nebo během následujících dnů i platební kartou. Po zaplacení automat vytiskne platný cestovní doklad.

Platební terminály Pay+ najdete skoro ve všech obchodních centrech v hlavním městě a narazíte na ně i v Karlovarském kraji a v Brně.  Terminály jsou k dispozici také ve vybraných prodejnách maloobchodních řetězců Ahold, Interspar, Enapo, Pramen.cz, Kaufland a již brzy také v Tesco, uvádí v tiskové zprávě provozovatel automatů s tím, že plánuje do konce roku síť rozšířit o další stovky kusů.

Vklady u družstevních záložen rostly o 30 % Co vám hrozí za opožděné podání daňového přiznání?        
George
George (neregistrovaný) 109.80.180.---
24. 3. 2012 22:31 Nový

Platební šťěňátko - platební automaty

Poslední dobou se to hemží samým Pay+, Payment Systems atd. Mě např. zaujal článek: http://www.osobniblog.cz/2012/02/platebni-automaty-na-dobijeni-kreditu-prvni-investice/ a mapa pokrytí: http://www.osobniblog.cz/2012/03/kde-muzete-jiz-dnes-platit-pres-samoobsluzne-automaty-mapa/

Konečně někdo kdo není pay, cool atd. Prostě hezky česky a o nic horší síť platebních automatů.