Hlavní navigace

Investujte společně se serverem Měšec.cz (NÁVOD)

Arsen Lazarevič

V investiční soutěži společnosti Bossa, kde je Měšec.cz partnerem, můžete vyhrát automobil značky HONDA CRZ Hybrid. Podívejte se jednoduchý video manuál jak začít.

Právě probíhá teprve první kolo soutěže. To bude trvat až do 19. října. V tomto kole investujete na tzv. “demo“ účtech. Jedná se o virtuální peníze, případný zisk nebo ztráta se tedy projeví pouze na vašem monitoru, nevznikají žádné reálné závazky. Tak proč neotestovat své investorské schopnosti?

25 nejúspěšnějších pak dostane 10 000 Kč a automaticky postoupí do 2. kola. Úspěch a ziskovost v této soutěži neurčuje, jestli soutěžíte 3, 2 nebo 1 týden. Na FOREXu je možné i za několik dnů dosáhnout lepších výsledků než za pár týdnů. Vše záleží jen a jen na vaší šikovnosti.

Nezapomeňte, že kromě již zmíněných 25 nejúspěšnějších, se hraje každý týden o tradera týdne, který také automaticky postoupí do 2. kola s 10 000 Kč.

Pokud nebudete mezi nejúspěšnějšími, kteří postoupí z prvního kola a dostanou 10 000 Kč pro soutěžení v druhém kole, můžete se do druhého reálného kola zapojit tím, že si otevřete reálný soutěžní účet. Tady už začne přituhovat. Bude se totiž hrát naostro. V reálném prostředí s reálnými 10 000 Kč. Kromě hlavní ceny se hraje o finanční odměny a notebooky. Tak proč to nezkusit? 

Pro zapojení do soutěže je zapotřebí jenom vyplnění svých údajů do registračního formuláře na webových stránkách společnosti BOSSA. Po akceptování soutěžních podmínek vám přijde email s přihlašovacími údaji do obchodní platformy. Pak už zbývá jen zkoušet vaše nejlepší investiční strategie a snažit se být mezi nejlepšími obchodníky. Podívejme se jak na to.

Další video manuály vám mohou pomoci s otevřením a zavřením obchodu, nastavením grafu a orientací v prostředí soutěžní platformy.

Jak zadat pokyn na nákup investičního instrumentu se dovíte pod odkazem Umístnění pokynu.

Jak zavřít pozici Vám prozradí video manuál s názvem Uzavření pozice.

S nastavením grafu Vám pomůže sekce Přizpůsobení grafu a nastavení.

Základní orientaci v platformě získáte pod odkazem Kotace, Grafy, Zůstatek, Historie účtu.

Našli jste v článku chybu?