Spočítejte si...

Zavřít

Internetové odbavení při letech ušetří čas

České aerolinie rozšířily od dubna možnost internetového odbavení do dalších evropských destinací. Odbavit se prostřednictvím služby internet check-in lze nově při letech ze Stockholmu, Dublinu a Štrasburku. Dosud České aerolinie nabízely tento způsob odbavení při letech z Prahy a dalších 27 evropských měst v síti Českých aerolinií.

Služba je určena pro všechny cestující Českých aerolinií, kteří mají elektronickou letenku. Cestující si mohou vybrat místo v letadle a vytisknout svou palubní vstupenku doma či v práci. Po příchodu na letiště již nemusejí k odbavovací přepážce, ale procházejí přímo k pasové a bezpečnostní kontrole. Na letiště tak mohou přijít kratší dobu před odletem. Cestující se mohou odbavit na internetu nejdříve 24 hodin a nejpozději 35 minut před plánovaným odletem. Internetové odbavení Českých aerolinií mohou využít i cestující se zavazadly. Po příchodu na letiště je odevzdají u speciální přepážky označené „Baggage drop-off“ a dále pokračují rovnou na pasovou a bezpečnostní kontrolu.

V současnosti dává přednost internetovému odbavení před fyzickým „check-inem“ přímo na letišti pět procent cestujících linek, které tuto službu nabízejí. Elektronické letenky tvoří v současnosti zhruba 84 procent celkového prodeje letenek Českých aerolinií.

ŠkoFIN nabízí Fabii za 3500 a Roomster za 4990 korun měsíčně Výpisy z centrálních registrů státní správy lze vyřídit i na poště        
Durgen Chugaa
Durgen Chugaa (neregistrovaný)
15. 4. 2008 21:32 Nový

Ceske aerolinie? Co to je?

Nac letat nejakymi Ceskymi aeroliniemi kdyz je tu EasyJet a RyanAir. Litam trikrat do mesice a vzdy kdyz se podivam na ceny letenek CSA tak se zhrozim. Za takovou cenu ty lety by meli zahrnovat masaz chodidel a kurbu zdarma.