Spočítejte si...

Zavřít

Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

Na portálu obchodních informací Cribis.cz je od včerejška k dispozici on-line verze insolvenčního rejstříku a elektronická sbírka listin. Jakákoliv firma tak může sledovat své zákaznické portfolio a předcházet tak platební neschopnosti.

Kromě přístupu k veřejným i neveřejným informacím o společnostech mají uživatelé Cribis.cz on-line přístup k různým analytickým zprávám, jejichž součástí je také procentní vyjádření pravděpodobnosti bankrotu dané společnosti, CCB Index vyjadřující obchodní riziko spojené s danou firmou z pohledu jejích obchodních partnerů, údaje z firemní závěrky atd.

Portál CRIBIS.CZ provozuje společnost CCB – Czech Credit Bureau, která organizuje Bankovní a Nebankovní registr klientských informací a poskytuje služby iRatingu.

Více informací v tiskové zprávě.

Komerční banka schválila dividendy ve výši 180 Kč na akcii Slovenské bankomaty bez pětieurových bankovek        
LuckyBoy
LuckyBoy (neregistrovaný) ---.kmenet.cz
7. 6. 2010 21:34 Nový

Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Chtěla bych varovat všechny zákazníky a dodavatele firmy UžijSiTo s.r.o. z Brna, která dluží, kam se podívá. Mě osobně dluží za několik faktur a podle vyjádření pana jednatele Lubomíra Hermana platit jen tak nehodlá. Před samotným obchodem mají drzost diktovat si podmínky jako velká společnost, ale zapomínají platit. Moje faktury jsou po splatnosti již více než 3 měsíce a nikoho to v podstatě nezajímá. Pokud toužíte po opravdu „zajímavém“ zážitku, rozhodně si tedy nakupte u této pochybné firmy. Podle telefonického vyjádření svého jednatele jsou jejich pohledávky několikamiliónové.
Před časem nás kontaktovala společnosti UžijSiTo s.r.o. z Brna, která po nás chtěla dodat hodně zboží. Již od začátku si tato firma diktovala podmínky, jaké nemá nikdo jiný z našich zákazníků. Protože ale hodlali utratit hodně peněz, a protože jsme orientovaní na zákazníka, vyšli jsme jim vstříc. Dodací lhůty, jednorázové snížení cen či měsíční splatnost na daňových dokladech. Objednali si toho opravdu hodně. Podmínky jsme splnili a pak jsme jen marně čekali na zaplacení. Po měsíci ani po dvou k zaplacení nedošlo (dnes už ani po třech). Kontaktovali jsme je tedy, abychom zjistili co se děje. Jednou to byla dovolená, podruhé zase nemoc, prostě samé výmluvy a další čas běžel. Nakonec po několika telefonátech se zaměstnanci volal sám pan jednatel Lubomír Herman, aby nám oznámil, že platit nemůžou, protože mají několikamiliónové dluhy po celé ČR.
Vrcholem drzosti pak několik dní na to přišla reklamace na dva kusy poškozeného zboží z jejich nezaplacených objednávek. Smát se budeme ještě dlouho, ale chybějících téměř osmdesát tisíc nám už pravděpodobně nikdo nevrátí. Pokud toužíte po zážitku, na který se nezapomíná, určitě kontaktujte tuto brněnskou firmu.
No a z interních informací víme, že ani svým klientům nevrací peníze za reklamované zboží či dobropisy atd. Jeho zaměstnanci si též stěžují, že neplatí výplaty včas a poslední výplatu mnoha svým zaměstnancům neposlal, když ukončili spolupráci s tímto pochybným podnikatelem, který dluží kam se podívá. Pokud máte s touto firmou zkušenost, tak sem s ní ať se o něm ví a nepodvede další klienty a dodavatele.

alenka
alenka (neregistrovaný) ---.gd-net.net
24. 6. 2010 9:55 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Teda já jen koukám, co jsem se nedočetla o této skvělé firmě. Mám totiž naprosto stejnou zkušenost, už přes 2 měsíce z nich nemohu dostat peníze, neustále se na něco vymlouvájí. Neuvěřitelné, tak zrovna teď jdu volat pana Hermana a to si za rámeček nedá, když nic jiného tak si aspoň ulevím. Že na to ty lidi mají žaludek.

Hanka
Hanka (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
23. 7. 2010 14:26 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Mě rovněž tato firma nezaplatila za dodávky služeb a vím o dalších lidech se stejným problémem. Má to u všech stejný scénář – výmluvy výmluvy výmluvy a peníze nikde.
Prosím ozvěte se mi na mail hana@cihankova.com abychom proti panu Hermanovi mohli postupovat společně. I kdybych už ty peníze neměla nikdy vidět, tak aspon zabráníme, aby takový člověk dál podnikal.
Hana Čihánková
hana@cihankova.com
tel.731106226

Martin
Martin (neregistrovaný) ---.191.106.44.o2inet.sk
4. 8. 2010 8:44 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

UŽIJSITO NEPLATIČI
Vážení obchodní přátelé,
Rádi bychom Vás upozornili na zvláštní jednání firmy Užijsito s.r.o., která neplatí za provedení sužby a zboží svým dodavatelům.
Tato situace v Užijsito nastala ve chvíli kdy firmu koupil nový majitel pan Lubomír Herman. Od té doby odešlo z Užijsito mnoho marketingových pracovníků i dlouholetých zaměstnanců kterým se nelíbilo, že peníze od klientů nejsou placeny dodavatelům, protože je pan Herman využívá pro jakési jiné účely. Naše společnost se s touto situací seznámila na podzim roku 2009, od kdy nám Užijsito dlužilo již přes 200.000,– Kč. Tento dluh se sice podařilo během 6 měsíců vymoci, ale mezitím vznilkl další dluh v řádu dalších desetitisíců korun a to jak na české tak i slovenské straně firmy Užijsito (na Slovensku – Užisito). Nový dluh vznikl v dubnu 2010 a tento už Užijsito nezaplatilo vůbec. Reagovalo naopak výměnou dodavatele a tak služby nabízí nic netušícímu zákazníkovi dál a nový nic netušící dodavatelé je pro něj (zdarma) realizují.
Máme informace i od ostatních poškozených dodavatelů o stejném chování firmy Užijsito vůči nim. Vždy stejný postup: nezaplacení, upomínání, blokování komunikace a výměna dodavatele ze strany Užijsito, nezaplacené a nedobytné pohledávky na straně dodavatele.
Chceme Vás proto upozornit, abyste se nedostali do podobné situace my a další dodavatelé, abyste si za své služby, nebo zboží nechali platit předem.
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů
Martin

Martina
Martina (neregistrovaný) ---.humlnet.cz
9. 8. 2010 16:39 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Zrovna jsem si říkala:„Co se stalo s firmou Užij si to“? Jsem na tom stejně Čtyři měsíce čekám na uhrazení poskytnutých služeb zákazníkům této firmy.

Marek
Marek (neregistrovaný) ---.miramo.cz
9. 8. 2010 18:15 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

A proč se nedomluvíte a nepodáte návrh na insolvenci my jsme s nimi „spolupracovali“ jen chvíly, tak se nám to nevyplatí (za dluh cca. 5000). Určitě je nás věřitelů hodně. Peníze totiž zjevně inkasují od svých zákazníků, tak něco by snad šlo dostat zpátky.

Karolína
Karolína (neregistrovaný) ---.164.broadband13.iol.cz
9. 8. 2010 22:32 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den všem,
jsem rozhodně pro podání návrhu na insolvenci, trestního oznámení či čehokoli jiného. Je do nebe volající, abychom toto akceptovali a p. Herman běhal čile po světě. T
Prosím, má někdo zkušenosti v tomto směru? Rádi se připojíme.
Hezký den.

LAXI
LAXI (neregistrovaný) ---.10.broadband11.iol.cz
10. 8. 2010 9:09 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
máme stejnou zkušenost, jako Vy všichni, akorát jsem celkem včas pozastavil jejich objednávky.
Varuji tímto všechny dodavatele, ale i klienty (TAHLE „FIRMA“ PROSTĚ DOBROVOLNĚ PLATIT NEBUDE A VŠICHNI PŘIJDETE O SVÉ PRACHY)!!!
Mário Lambert
www.pujcovna-ctyrkolky.cz

Agent 007
Agent 007 (neregistrovaný) 192.109.140.---
13. 8. 2010 13:52 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Díky všem za upozornění, taky jsem přišla s tímto člověkem do styku, ale byla včas varována. Nejlépe aby podal návrh na konkurs nějaký zaměstnanec, který více jak 14 dní neobdržel výplatu, ten může podat zdarma.
V jediném tato firma nelže – ve svém názvu – UŽIJE SI TO každý kdo s ní přijde do styku!!!!

František Pospíšil
František Pospíšil (neregistrovaný) ---.73.broadband9.iol.cz
20. 5. 2011 12:08 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,

četl jsem Váš příspěvěk. Došli jste k nějakému řešení s užijsito? Dostali jste peníze?

Mili
Mili (neregistrovaný) ---.178-40-205.t-com.sk
3. 12. 2010 23:55 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

"Naše firma, zabývající se zprostředkova­telskou činností, hledá do svého týmu muže a ženy, na pozici toplesstelefonisty. Jedná se vyřizování hovorů, jednání s klienty pře e-mail, administrativní práce, práce s internetem. Nejedná se o live chat! Nabízíme 2000,- až 2500,- za 6-8 hodin. Jedná se o jednorázovou akci. Své strukturované CV, tel.kontakt,fo­tografie topless zasílejte do přílohy."
Kateřina Srostlíková, DERAX s.r.o.

Vraj nejedná sa o livechat, ale administratívnu prácu... písanie e-mailov HORE BEZ?! To čo je už za blbosť? A takto oblbujú.

Hermína
Hermína (neregistrovaný) ---.106.broadband14.iol.cz
10. 8. 2010 9:34 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Chci upozornit všechny dodavatele na to, že ikdyž podají žalobu na Lubomíra Hermana on z toho stejně vybruslí. Má známé na všech možných i nemožných místech a spousta jeho firem je napsaných na jistou Natašu Hermanovou (asi manželka), takže popotahovačky s tím bude mít ona a Herman bude vesele dál hopsat po světě s nově založenou firmou. Takže dodavatelům i zaměstnancům hodně úspěchů při vymáhání pohledávek a výplat. Je to prostě zmrd!

Dorota
Dorota (neregistrovaný) ---.187.broadband12.iol.cz
10. 8. 2010 14:46 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Nataša Hermanová je opravdu manželka Lubomíra Hermana, je to osoba, která vše toleruje a přihlíží tomu, čili si myslím, že žaloba byť na její osobu by pro něj měla stejný dopad jako na něj samotného. Spousta firem (např. Derax, Givent, Žlutá raketa atp., nutno ale upozornit, že jich vlastní přes 20 a všechny jsou s.r.o.), jejichž prostřednicvím p. Herman hraje svou nelegální hru, je ale napsána na jakéhosi Tomáše Fojta dle mého názoru imaginárního člověka, za něhož v zastoupení Herman jedná a podepisuje všechny smlouvy. Fandím všem, kteří se rozhodli s jeho nečestným „podnikáním“ bojovat!!!

xena
xena (neregistrovaný) ---.106.broadband14.iol.cz
10. 8. 2010 15:06 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Pan Tomáš Fojt bude nejspíš s Járem Cimrmanen na dovolené. Přeji hodně sluníčka

Dadák
Dadák (neregistrovaný) 81.19.3.---
10. 8. 2010 15:45 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Pokračuji ve výčtu firem – Vagelis, Bublex, ZážitkoMánie, Investura, Satelitní servis

Marek
Marek (neregistrovaný) ---.207.broadband4.iol.cz
11. 8. 2010 22:54 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Pan Herman to má dobře promyšlené. Zážitky v současné době prodává a peníze tedy inkasuje na firmu Žlutá raketa s.r.o. Jak je možné zjistit na stránkách uzijsito.cz v kontaktech. Takže případná žaloba/insolvence na firmu UžijSiTo s.r.o., která je vytunelovaná a nemá ani korunu nepomůže. Nejlepší by bylo odstavit doménu uzijsito.cz, čímž by pan Herman potažmo Žlutá raketa s.r.o. či jiná s.r.o., kterou by tam dosadili ztratila příjmy. Potom by případně pan Herman určitě nějaké peníze pustil, protože je to zaběhlá/zopti­malizovaná doména a hlavní přísum příjmů. Každopádně v registru majitelů domén je stále ve vlastnictví pana Vychodila, což je bývalý majitel užijsito s.r.o. :-(

LUDVA
LUDVA (neregistrovaný) ---.10.broadband11.iol.cz
23. 8. 2010 21:55 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
náhodou jsem navštívil toto fórum a nestačím se divit!
V případě, že někdo zcela úmyslně „vytuneluje“ byť i svou firmu (podle toho co píšete: „Zážitky v současné době prodává a peníze tedy inkasuje na firmu Žlutá raketa s.r.o. Jak je možné zjistit na stránkách uzijsito.cz v kontaktech. Takže případná žaloba/insolvence na firmu UžijSiTo s.r.o., která je vytunelovaná a nemá ani korunu nepomůže“), je to na podání trestního oznámení a ne na insolvenční řízení, protože zde lze prokázat úmysl.
Tímto krokem by se zcela určitě dala i „odstavit“ doména UžijSiTo.
Přeji Všem hodně štěstí
Ludvík

Petra
Petra (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
7. 2. 2011 13:34 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Pan Fojt je totiž údajně rodina paní Hermanové!!! tak pozor!

Libor
Libor (neregistrovaný) ---.179.broadband12.iol.cz
6. 9. 2010 11:06 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

zážitkovky nás už hodně dlouho pěkně štvou. jediná ochrana je před nimi si nechat zaplatit dopredu, oni totiz penize od klientu uz taky maji předem. A protoze to tak deláme se vsema agenturama, nedostali jsme se do problemu s UZIJ SI TO ! Uzij si to objednavalo radeji u nekoho kdo jim lezl do p…e a peníze si fakturovali az po akci.
Ale stejně tak to dopadlo s agenturou SKYPLAN s.r.o., (daruj-zazitky.cz) – policie mu tenkrat web stranky odstavila, ale pan Adam Hendrych z toho taky v klidu vybruslil a dnes si vklidu provozuje zážitkovku dál na novem webu http://www.zazitkyprotebe.cz/ , jen se tam skrývá za jmeno Vincent a napsano je to na nejakou Irenu.
Varuji všechny klinety, objednávejte svůj zážitek vždy přímo u provozovatele!!! a ne u zážitkovky, protože to jsou jenom příživníci a budou postupně krachovat jedna za druhou !!!

Honza
Honza (neregistrovaný) ---.75.broadband5.iol.cz
26. 10. 2010 15:41 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Jelikož provozovatelé nemají dostatečnou reklamu a někdy ani nemají webovky, tak jim samozřejmě musejí dodávat klienty i zážitkové agentury. Spočítejte si o kolik by se Vám snížil obrat, kdyby jste nespolupracoval se "zážitkovkami". Pak si možná rozmyslíte Vaší úvodní větu, že Vás zážitkovky štvou. Lety balónem jsou poslední dobou jeden z neprodávanějších zážitků a tuším, že máte i dost vlastních prodejů, ale agentury dělají provozovatelům zajímavé zakázky aniž by potřebovali vlastní reklamu a každopádně bych je neházel do jednoho pytle.

Je to reakce na minulý komentář a nemá to moc společného s kauzou "Užijsito"

Lili
Lili (neregistrovaný) ---.178-40-205.t-com.sk
3. 12. 2010 23:40 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Je smutné, že proti tomuto vyčínaniu nič nezmôžeme. Derax s.r.o. naďalej láka nič netušiacich ľudí pracovať do ich firmy pod záštitou (asi jeho brigádnickej výpomoci) Kateřiny Srostlíkovej a naďalej ľudí oblbujú a okrádajú!
3.12: "Naše firma hledá uchazeče na pozici administrativní pracovník a hlavně obsluha scanu. Vkládání článků do systému. Nutnost pracovat 3-4 dny v týndu. Své strukturované CV, tel.kontakt, foto a vače časové možnosti zasílejte do přílohy. Školení bude probíhat tento víkend."
Kateřina Srostlíková, DERAX s.r.o.
Prečo týchto klamárov nikto nezruší?!

fujky
fujky (neregistrovaný) ---.kn.vutbr.cz
9. 2. 2011 15:32 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

jump tandem je fungující podnik, ta nemá s hermanem nic společnýho. spíš by ho mohli popotahovat za problémy vzniklý se záměnou za jeho podvodnou firmu.

??
?? (neregistrovaný) ---.kmenet.cz
9. 2. 2011 19:34 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Asi jsi příspěvek, na který reaguješ, vůbec nepochopil/la. Tady nikdo neztotžňuje či nešpiní jumptandem, ale naopak mu blahopřeje, že odkoupil doménu Užijsito.

Réza
Réza (neregistrovaný) ---.122.broadband5.iol.cz
12. 12. 2010 14:40 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
jsme rovněž jedni z poškozených, kteří zakoupili přes firmu Užij si to s.r.o. zážitek, který se od loňských Vánoc nepodařilo uskutečnit. Dodavatel odmítá kurz uspořádat, jelikož mu firma dluží už za více klientů. Chceme si připojit k ostatním poškozeným a postoupit proti odpovědné osobě patřičné kroky.

Tereza Kalátová
e-mail: tereza.kalato­va@centrum.cz

Karel
Karel (neregistrovaný) ---.odbornici.cz
13. 12. 2010 14:05 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
aktivity firmy Užijsito jsou předmětem řízení Policie Brno oddělení hospodářské kriminality, kde také podáváme svědectví ke klientce, kterou jsme museli odmítnout z důvodu neuhrazených pohledávek. Pokud také máte podobný problém, doporučuji všem, kontaktuje por. Veroniku Kučovou na tel: 974625722, bmohk@mvcr.cz

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
15. 12. 2010 22:53 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den, bohužel jsem (stejně jako několik dalších) přišel do firmy pracovat jako brigádník (smlouvu mám zvláštně napsanou na společnost Zážitkománie s.r.o.). Pokud odpracuji hodiny tak, aby mi plat vyšel na 5000 Kč či víc a nedostal jsem zaplaceno (tak nějak s tím počítám, když si pročítám tuto diskuzi), což se dozvím asi 20. ledna, je možné se obrátit na policii? Popř. je možné se někam obrátit i při nižším výdělku? Díky p. Hermanovi jsem odmítl jinou pracovní nabídku, protože mi na dohodu o p.p. nabídl dlouhodobější spolupráci, a bohužel budu asi od ledna bez práce.

Helena
Helena (neregistrovaný) 89.203.191.---
18. 2. 2011 9:52 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Jsem ve stejné situaci, s tím rozdílem, že fa Zážitkománie nereaguje na maily a není schopna doložit mi výši výdělku pro účely ÚP, a tak jsem zůstala bez vyplacené podpory. Škoda, že jsem si tyto reference nezjistila dříve.

studentka
studentka (neregistrovaný) ---.netbox.cz
18. 2. 2011 14:07 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

pokud budeš mít zájem situaci ještě zkusit řešit, tak se ozvy na mail hermanmidluzi@e­mail.cz Jsem taky jednou z mnoha studentek, které u něj pracovaly. Nyní to vyřešil tak, že se odstěhoval do Jablonce nad Nisou!

Firejs
Firejs (neregistrovaný) ---.mendelu.cz
9. 1. 2011 22:33 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Také mám s touto firmou problém... už od dubna roku 2010 mi dluží výplatu. Nejprve bylo:"Nevíme kde je chyba", pak "omlouváme se za technické problémy" a následovalo ticho...

sedlacik.jan(za­vinac)seznam.cz

Petrouš
Petrouš (neregistrovaný) ---.milnet.cz
16. 3. 2011 20:49 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den.
I my patříme mezi podvedené. Dáme se dohromady a podnikneme nějaké kroky??
Petrouš

Paty
Paty (neregistrovaný) ---.dragon.cz
20. 3. 2011 17:43 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den, taky patříme k podvedeným dodavatelům. Rádi bychom podali trestní oznámení, ale na to částka, kterou nám "firma" dluží nestačí. Dluží nám jen 4000. Možná kdyby se nás dalo dohromady víc, mohlo by se něco povést. Zítra ráno zkusím zavolat na Policii p. Kučové, kterou tady někdo uvedl a uvidím co zjistím. Kdyžtak se mi prosím ozvěte na mejl botynaskakani@sez­nam.cz Díky

ivule
ivule (neregistrovaný) 46.254.70.---
18. 9. 2011 13:12 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den jsem jedna z poškozených firmou p. Hermana a ráda bych se připojila k hromadným krokům proti této firmě je-li to ještě možné? děkuji moc za odpověď Kotěrová

Ten kdo ....?
Ten kdo ....? (neregistrovaný) ---.acvyskov.cz
15. 2. 2011 13:43 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

A takové to béval hodné kluk,než zjistil jak obelhat lidi,ostatně pracovat mu nikdy nešlo ....a tak teda říká si třeba že dřív umře,než se to vyřeší tak čeho by se bál žije v ČR

Eltesa
Eltesa (neregistrovaný) ---.oiles.cz
24. 2. 2011 9:47 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
i já jsem svým rodičům zakoupila dárkový poukaz za nemalé peníze (cca 4500 Kč) ale bohužel se nám stále nedostalo informace, kdy si mohou poukaz vybrat. A když tu čtu tuto diskusi, obávám se, že už svůj zážitek ani neprožijí. Proto se klidně připojím k těm, kteří by případně podávali trestní oznámení. Kontakt eltes@seznam.cz.

-------
------- (neregistrovaný) ---.rywasoft.net
2. 3. 2011 11:42 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Ja sam sem v teto firmě pracoval a mužu říct, že už nikdy vííc bych pro tohoto pana nepracoval. Jeto podvodník a manipulátor. Svým zaměstnancům neplatí a ještě má drzost na ně řvat a být hruby. "Víte pane Hermane když není motivace není i dokonale odvedená práce".!!!!.. Drzost, kterou má nezna mezí, několikrat sem byl svědkem že si klienti objednaly nějaky zážítek (řádně ho zaplatily), a rezervace proběhla i přesto že z dodavatelem nebyla ani podepsana smlouva nebo většinou dodavatel něchtěl o připadne spolupraci s panem Hermanem ani slyšet a to zduvodu neplacení z jeho strany.. Už se mi aní nechce psat, je to individum na ktery by si měl dat každy pozor..

Zákaznice
Zákaznice (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
2. 3. 2011 19:26 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Tak jsem to teď v šoku pročetla....dělá se mi zle!
Jsem mladá a naivní - povězte mi, jak je možné, že když to všichni ví, že to je on, že z toho vyklouzne???
Většina z účastníků této diskuse jsou, jak jsem vyčetla, dodavatelé.Jjá ale patřím k řadě podvedených zákazníků, a ráda bych se přidala k hromadné žalobě, pokud by to šlo.

pzzuzzik@seznam.cz

charlie
charlie (neregistrovaný) ---.odbornici.cz
11. 3. 2011 12:10 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Hromadná žaloba již běží, všichni postižení kontaktujte Policii - por. Veroniku Kučovou na tel: 974625722, bmohk@mvcr.cz ať je toho co nejvíc.

Milan
Milan (neregistrovaný) 82.117.130.---
12. 3. 2011 16:33 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
dostali jsme od dospívajících dcer k vánocům dárek v podobě poukazu na pobyt pro 2 osoby/2 noci v hotelu Central v Kovářské, jež přes internet začátkem prosince 2010 objednaly (a samozřejmě i na dobírku zaplatily ) u této agentury ! Včera jsem se rozhodl dle přiloženého návodu provést rezervaci (na léto - uvedená platnost poukazu 1 rok), uvedené tel. číslo neexistuje, jejich internetové stránky nabízí pouze nějaké tandemové seskoky, jinak žádné informace ohledně rezervace. Nakonec jsem se dovolal přímo do hotelu, kde sdělili, že máme smůlu, neboť s agenturou už dávno ukončili spolupráci (samozřejmě před prodejem pobytu) a upozornili na existenci těchto stránek. Volal jsem tel. 974625722 (díky za jeho uvedení), ale por. Kučová sdělila, že k nějaké hromadné žalobě se připojit nelze, ale doporučila mi podání vlastního trestného oznámení, které tím pádem zvažuji (cca 2000,- Kč není zas tak velká částka, ale jde o princip, když to tady pročítám).

x.sova
x.sova (neregistrovaný) ---.88-198-55-109.clients.your-server.de
14. 3. 2011 6:55 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Tak to není vůbec dobré, kdoví kvůli čemu už se nelze připojit.. Protože takových případů jsou jistě desítky a spolu s námi, kterým dluží "jen" několik výplat bychom dali dohromady klidně žalobu další...

Monika
Monika (neregistrovaný) ---.dobnet.cz
20. 4. 2011 10:47 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,

mám tentýž problém! Ráda bych uplatnila svůj volný poukaz a čekalo mě na stránkách www.uzijsito.cz čekalo docela nemilé překvapení. Volala jsem a dostala číslo na pana Hermanna: 773 613 333. Prý se soudí, že firma, která má nyní stránky uzijsito.cz k nim přišla neoprávněně. Co je na tom pravdy, nevím. Lidé od tandemových seskoků, kteří nyní používají tyto webové stránky mi zase říkali, že neví, zda firma ještě existuje.
Psala jsem na uzijsito@centrum­.cz. Tento email prý nyní bývalá firma užijsito používá. Zkouším se nějak dohodnout s firmou, ale nemám ani ponětí jak je to s vrácením peněz. Hlavně odepisují mailem pouze na to, na co chtějí a odpovídají tak po 10-ti dnech. Také bych byla nejradši, kdybych dostala své peníze zpět a od takových agentur dala ruce pryč.
Vůbec netuším co dělat. Když jsem psala na ČOI, bylo mi sděleno, že to není v jejich kompetenci :-( pokud se někdo něco dozvíte, jak postupovat, nebo se rozhodnete podat hromadné trestné oznámení (víte někdo, jak to vůbec chodí a jak postupovat?), uveďte to zde, pravidelně stránky sleduji, nebo pokud cokoli zjistíte, kontaktujte mne na email: monika.glasero­va@gmail.com

Petrouš
Petrouš (neregistrovaný) ---.milnet.cz
16. 3. 2011 22:04 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Jsem další kdo naletěl a koupil si od nich poukaz (dárek pro rodiče). Tak to je teda fakt supr :-(.
Doufám, že tomu pánovi, co tohle všechno spískal, se nespí moc dobře. A aby se mu spalo ještě o trochu hůř - přidám se k davu a nahlásím to.
Tak hodně zdaru nám všem...
Co dodat? Příště snad budeme chytřejší...
Petrouš

Tomas
Tomas (neregistrovaný) 82.208.57.---
29. 8. 2011 18:14 Nový

Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

Dobry den,
je mi velmi neprijemne priznat, ze i ja jsem naletel podvodnikovi panu Lubomiru Hermanovi. Koupil jsem jako darek let stihackou, ale plneni se nedockal. Nezbyva nez se pridat k hromadne zalobe a prihlasit se na oddeleni hospodarske kriminality Brno u por. Veroniky Kucove na tel. 974625722, bmohk@mvcr.cz. Kontakt byl nekolikrat uveden v predchozi diskuzi. Mobilni telefon pana Lubomira Hermana je stale platny - 733 613 333.
Tomas

Tomas
Tomas (neregistrovaný) 82.208.57.---
31. 8. 2011 21:40 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

Doplnuji informace:
Dnes jsem kontaktoval oddleni hospodarske kriminality Brno por. Veroniku Kučovou na tel: 974625722, bmohk@mvcr.cz. Je to velmi prijemna a ochotna pani. Pripad spolecnosti UzijSiTo ma na starosti, zaslala mi dotaznik, ktery jsem vyplnil a pripojil se do rady podobne postizenych zakazniku a dodavatelu pana Lubomira Hermana. Vec se tahne protoze se objevuji novi a novi postizeni lide a spis tudiz nelze jednoduse uzavrit. Mate-li stejny problem, urychlene se ozvet na shora uvedene kontakty.
Tomas

Lacomaco
Lacomaco (neregistrovaný) 85.237.224.---
7. 10. 2011 21:40 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

Dobrý deň, Tak poviem vám, že p. Herman tu so mnou sedel asi pred hodinou jak zmoknutá sliepka a dával som mu sodu, čo sa do neho vošlo. Pričom môj požiadavok bol podstatne menší v porovnaní s tými vašimi, tak som mu to dal vyžrať už len z empatie s vami. P. Herman mi dnes pokorne priniesol výplatu priamo do domu, síce sa pokúšal dohadovať, ale moc mu to nepomohlo. Asi zapôsobila skutočnosť, že so mnou neradno žartovať, ak sa jedná o prachy - v podzemí mám dosť známich - a tiež fakt, že mi vysel iba 175 euro a ku všemu ma momentálne i potrebuje, jakožto odborníka. Všetkým vám ďakujem, za obohacujúce podnety a vlákno budem naďalej pozorne slededovať. Držím vám palce.

anonym
anonym (neregistrovaný) ---.antik.sk
17. 10. 2011 12:06 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

dufam, ze pre neho uz nerobite nic a nepodporujete ho v tom klamstve co robi na ludi, predpokladam ze mu poskytujete nejaku spravu alebo optimalizaciu webstranok ze ?

Šut
Šut (neregistrovaný) ---.cust.selfnet.cz
9. 12. 2011 9:49 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

Dobrý den,
díky za poznámku. Mám pocit, že jinak se s p. Hermanem jednat skutečně nedá. I když se chová jako pán vesmíru a lidi, kteří oprávněně požadují své peníze, považuje za "ubohé" (jeho slova v smsce). Přeji hodně štěstí všem.

la
la (neregistrovaný) 212.67.68.---
18. 1. 2012 14:35 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

Jak si z neho ty prachy dostal? Me dluzi 35 tis.

Marcela
Marcela (neregistrovaný) ---.224.broadband16.iol.cz
30. 11. 2011 18:51 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman - výplaty

celé vlákno

Dobrý den, děkuji za informaci, ihned paní por. Kučovou budu kontaktovat aby se věc co nejdříve vyřešila.

Marcela

Iva
Iva (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
2. 5. 2012 14:44 Nový

Re: Podvodnik pan Lubomir Herman

celé vlákno

Děkuji Vám, Tomáši, za tento příspěvek. Dnes jsem paní Kučovou také kontaktovala a přidávám se tak k poškozeným. Snad se nám podaří s tím něco udělat.

Ana
Ana (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
26. 9. 2011 22:03 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Bohužel jsem taky jednou z podvedených. Mám poukaz na let pro 3 osoby v Brně, hodnota přes 5 tisíc. Je z firmy Planetum. Jediný kontakt je telefon a e-mail, na telefonu asertivní slečna, která slíbí cokoliv ale nic nepotvrdí e-mailem. Let se neuskutečnil, další termíny nepotvrzené, neustálé výmluvy na nemoc, dovolenou provozovatele apod. V Brně s nimi žádné letiště a dopravce nemá smlouvu, dala jsem si tu práci a obvolala všechna letiště i ty, co jim půjčují malá letadla. Takže kontaktuji policii, protože přeci není možné, aby takovýto gauner dál "podnikal", okrádal lidi, nastrkoval za sebe na telefon lidi, kterým zřejmě ani nezaplatí a v neposlední řadě kazil jméno všem, kteří podnikají slušně.

Nevesta
Nevesta (neregistrovaný) ---.chello.sk
10. 11. 2011 18:19 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Skoda, ze sa rozbehli aj na slovensku.. A skoda, ze nam kamarati ako svadobny dar kupili poukaz v uzisito na 400 eur... Uzisito samozrejme pobyt neuhradili.. reklamaciu neriesia.. peniaze nam spet stale nevracaju.. proste radost..

Stttanley
26. 1. 2012 9:44 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Vážení,
budu za svou firmu podávat další trestní oznámení na firmu Užijsito a pana Lubomíra Hermana, který se svým jednáním dopustil velmi pravděpodobně podvodu. Vzhledem k tomu, že první trestní oznámení bude již "brzy" (po více než roce) předáno státnímu zástupci, musíme podat trestní oznámení nové, s novým číslem jednacím.

Všichni, kdo se chcete k tomuto trestnímu oznámení jako poškození připojit, dejte mi vědět na mail: dluhuzijsito@sez­nam.cz

Skvěle funguje naše spravedlnost. Již od roku 2010 vymáháme dlužnou částku po této firmě, již od roku 2010 leží spis na okresním soudě v Brně, který funguje náramně a již po dvou letech vydal exekuční příkaz. Škoda jen, že exekutor ještě ani nezjistil, zda nějaký majetek vůbec existuje. Samozřejmě že už neexistuje. Už nám nejde ani tak o peníze, s těmi jsme se již rozloučili. Všichni, kdo se cítíte být podvedení a chcete s tím něco dělat, napište mi na sebe kontakt.

Provozovateli serveru tímto promíjím, že mi celý úvodní článek ukradl a bez mého svolení ho celý zkopíroval a použil zde na těchto stránkách !

zaplať nebo dostaneš:)
zaplať nebo dostaneš:) (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
1. 6. 2012 13:56 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

jeho adresa je Hrozňatova 14, Brno-Židenice

L.K.
L.K. (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
27. 6. 2012 23:35 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Dobrý den,
tak já jen zírám, snažím se z pana Hermana a pana Hrubého dostat také výplatu a vím minimálně o dalších 5ti lidech. Jsou to podvodníci, jeden od toho dává ruce pryč a druhý si pro jistotu vypnul telefon.
NIKDY pro ně nepracovat!!

A.Hrubý
A.Hrubý (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
4. 7. 2012 9:10 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Ja jsem od nej dostaval penize na sebe a na vase vejplaty jako vy sam me dluzi mraky penez tak si tu radsi stezujte nez neco delat ja pro to aleposn neco delam vy chodite po netu a rikate tu neco co ani neni pravdou. me nezaplatil vam nezaplatil a ja za to muzu to je teorie to bych brečel jsem uplně ve stejne pozici jako vy jen pracuji dal a nebrecim protoze se clovek nejak živit musí

Mufik
Mufik (neregistrovaný) ---.cyberbill.cz
4. 7. 2012 11:36 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Jasně,vy za to vůbec nemůžete. Vůbec jste s ním nespolupracoval. Vy jste stejný ubožák jako Herman. Ještě jste opomněl dodat, že pokud budeme špinit vaše čestné jméno, tak nás zažalujete. Ono si to těch mraky okradených lidí co sem píšou asi vymýšlí,že?

Aleš Hrubý
Aleš Hrubý (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
7. 7. 2012 21:37 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

No tak asi těžko že co třeba zde napat svoje jmeno abychom vedeli skym mluvime, kouknem do smlovuu a uvidime kde je pravda samozrejme ji zde klidne necham vystavit aby bylo jasne o co jde. Skrývat se za cizí jmena či přezdívky a placat tu do větru to je celkem bezpředmětné ne?

Mufik
Mufik (neregistrovaný) ---.cyberbill.cz
10. 7. 2012 13:50 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

:-D Nepotřebuji zde cokoli vystavovat, a už vůbec nebudu hrát vaši hru - "Ospravedlním se veřejně" :-D Všechny podklady dostala do rukou policie, tak s vámi už nebudu ztrácet čas ;-)

Herman uz timto zpusobem  podnika
Herman uz timto zpusobem podnika (neregistrovaný) ---.mms.oskarmobil.cz
18. 7. 2012 20:48 Nový

Re: Užij si to, neplatiči, na které se nezapomíná

celé vlákno

Minimalne od roku 2005. Tenkrat jsem u nej asi tri tydny pracovala. Nastesti mi zahy doslo ze z nej penize nedostanu. Popravde jsem myslela ze sedi uz davno. :-(

vodní lyžování a wakeboarding Davle
vodní lyžování a wakeboarding Davle (neregistrovaný) ---.vodafone.cz
12. 8. 2010 10:39 Nový

poděkování

Díky za upozornění na tuto zážitkovou agenturu. Sice Vám, jako poškozeným nepomohu ale díky Vám jsme nerozšířili řadu poškozených. Jindřich Havlík, www.water-ski.cz

xxx
xxx (neregistrovaný) 198.175.152.---
13. 8. 2010 10:03 Nový

Svatá pravda

Dobrý den,
zdravím všechny. Docela dlouhou dobu jsem pracovala v této firmě. Ať jsme se snažili, jak jsme se snažili, náš pan milý Herman, který neumí nic jiného než šikanovat svoje zaměstnance a tahat z lidí peníze, opravdu platit nechtěl. Chodili jsme za ním denně a prosili ho, aby vrátil peníze klientům, jež na to měli nárok, nebo aby zaplatil svým dodavatelům za provedené služby. On si ale prachy přelévá z jedné firmy do druhé a opravdu mu nedělá probém okrádat poctivé lidi. pokud přijde o užijSiTo, myslím, že mu to ani vadit nebude, protože rozjíždí řadu dalších obdobných firem a prostě jede jede dál. Nejen, že neplatí dodavatelům, klientům nevrací peníze za storna poukazů, na něž mají dle obchodních podmínek právo, ale dokonce neplatí ani svým zaměstnancům. Mám informace z první ruky o tom, že část dodavatelů s ním spolupráci zrušila, ale on to vždycky nějak udělá, aby se mu to vyplatilo. Ten člověk nemyslí na nic jiného než na prachy. Jeho manželka, paní Hermanová, opravdu není taková mrcha jak on, o spoustě jeho tzv. machinací nemá podle mě ani tušení. Má kontakty snad všude!!! Ve firmě už bylo několik kontrol z finančního úřadu, ale on si ty prachy prostě vždycky přelije a všechno nějak zatutlá.
Opravdu vřele doporučuji všem, aby se s tímto člověkem a žádnou z jeho snad 20-ti firem nikdy nedával dohromady, protože jen přijde o své peníze.

Raději ne
Raději ne (neregistrovaný) ---.clnet.cz
15. 9. 2010 22:09 Nový

zaměstnanci

celé vlákno

Také jsem v této firmě pracovala na prodejním stánku v Praze a odešla akorát včas. Za mého působení začali záhadně odcházet (nebo spíš byli vyhozeni?) zaměstnanci ze dne na den… S dodávkami zboží byl věčný problém, snažili jsme se vše řešit, ale množilo se víc a víc stížností a pan Herman jen sliboval, ale nic nesplnil. Výplaty jsme si brali v hotovosti s tržeb a ke konci byl i problém, že už nebylo ani z čeho si je brát. Dokud tam pracovalo pár nejmenovaných, bylo to ok, firma celkem fungovala. Jenže Herman je pak nečekaně vyhodil (důvod se asi ani oni samy nikdy nedozví).
Kolegyně, která zůstala až do konce, šla jednoho krásného dne do práce, přišla tam a stánek nikde. OC jej kvůli neplacení nájmu a občasných nedoladěných směn zlikvidovalo. Firma již „funguje“ pouze z Brna, ale co vím, tak spousta zaměstnanců odchází nebo si bere nemocenskou. Dávám firmě čas do konce roku, víc ne… Pan Herman si peníze bude prát ale určitě vesele dál v jiné firmě…

Nikdy víc
Nikdy víc (neregistrovaný) ---.customer.poda.cz
15. 9. 2010 22:41 Nový

Re: zaměstnanci

celé vlákno

Většina původních zaměstnanců poté co se seznámila s „praktikami“ pana Hermana z firmy odešla pár měsíců po jejím převzetí(šéf obchodu, šéf marketingu, vedoucí telefonistek…), pokud je tam někdo 2 měsíce už je mazák. Zaměstnanci museli lhát do telefonu jak zákazníkům, tak dodavatelům, málokdo to vydržel. Už i mezi brigádníky v Brně z řad studentů se člověk dozví, že brigády od nich nebrat. Vezmou vás na měsíc, pak řeknou, že už nemáte chodit, nedají ani korunu a vezmou jiného. Příklad nefunkčnosti úřadů a policie.

Richard
Richard (neregistrovaný) 74.63.112.---
8. 12. 2010 10:20 Nový

Re: zaměstnanci

celé vlákno

Jsem student. Na topjobs.cz sleduji brigády. Už asi 4 měsíce tam pod firmou DERAX s.r.o. vkládá inzeráty jakási Kateřina Srostlíková! Podle toho co píšeš, že člověk musí umět lhát aby to dělal, mám pocit, že když je tam ta ženská tak dlouho, bude to pěkná lhářska svině. Tak pozor na to! Neboť někteří lidé jsou pro tu špinavou práci jako stvoření!

Bývalá zaměstnankyně
Bývalá zaměstnankyně (neregistrovaný) ---.kmenet.cz
21. 9. 2010 12:06 Nový

PODVODNÍK

celé vlákno

Dobrý den,
také mě situace v užijsito nenechává chladnou, jelikož jsem tam téměř rok pracovala přímo na zákaznickém centru, náplní mojí práce bylo komunikovat s klienty a dodavateli. Práce mě opravdu bavila, dokud firmu nekoupil Lubomír Herman. Do té doby vše klapalo, ale tento ,,parazit'' z této firmy vyštval postupně opravdu všechny zaměstnance. Je to člověk, který jen rejžuje a rejžuje a vymýšlí všelijaké taktiky, aby nemusel platit, a to jak dodavatelům, tak klientům i svým zaměstnancům. Někteří klienti museli i měsíce urgovat, volat, doprošovat se, aby jim byly vráceny peníze, na které měli nárok. Stejně tak dodavatelé. Problém nebyl na straně účetní, nýbrž na straně Hermana, který opravdu udělá cokoliv, aby z koholiv dostal prachy. Vrchol je, když chodí za zaměstnanci a snaží se z nich dostat špínu na jejich kolegy, aby pak měl důvod jim neposlat výplatu či její část. Z toho chlapa je mi na zvracení!! Firma Užijsito vůbec nic nevydělává, pokud má 3, max 5 objednávek denně, je to úspěch! A to bez nadsázky, sama jsem objednávky vyřizovala. Legrační taky je, že většina lidí, co tam byla zaměstnaná, tak byli brigádníci, kteří tam chodili, když zrovna měli volno ve škole – tito lidé mají na starost chod firmy a každý druhý se zde pyšní titulem manažer:-D Teď už ale Hermanovi stejně skoro všichni utekli:-D Herman má firmu jen na praní peněz – to není moje domněnka, nýbrž potvrzená informace, cílem není uspokojit klienty. Všichni, co jsme odsud odešli, jsme poslední výplatu nedostali buď vůbec, nebo pouze směšných pár korun. S tím už se počítá, pokud končíš, zapomeň na výplatu. POZOR na tohoto člověka, pro kterého ani nenacházím pojmenování! POZOR na jeho další společnosti, kterých vlastní nemálo (např. Bublex, Žlutá raketa, Hromadné slevy, Naše Slovácko, Derax, Givent,…)

insoovence
insoovence (neregistrovaný) ---.branr.net-connect.cz
20. 12. 2010 11:53 Nový

Re: PODVODNÍK

celé vlákno

tento týden bude podána na pana Hermana insovence, takže kdo chce můžete se přidat

Podvedený zaměstnanec
Podvedený zaměstnanec (neregistrovaný) ---.kmenet.cz
28. 12. 2010 15:50 Nový

Re: PODVODNÍK

celé vlákno

Dobrý den,

rád bych se k Vám přidal, jak Vás mohu kontaktovat? Jsem jeden z posledních mála zaměstnanců, kteří měli smlouvu napsanou přímo na užijsito - tedy firmu pana Hermana (ostatní brigádníci jsou psáni na firmy jeho fiktivní manželky).

soudy
soudy (neregistrovaný) ---.infos.cz
22. 1. 2011 0:30 Nový

Re: PODVODNÍK

celé vlákno

Insolvence hodonínských zaměstnanců byla zamítnuta. Smutné.

cozaar
cozaar (neregistrovaný) ---.62.broadband7.iol.cz
24. 1. 2011 14:08 Nový

Re: PODVODNÍK

celé vlákno

Insolvence nebyla zamítnuta, nýbrž odmítnuta, což je přinejmenším z právního hlediska dost podstatný rozdíl. Došlo k tomu, že samotný návrh nebyl formálně v pořádku a soud se tak meritem věci (tedy posouzením, zda je možné či není vyhlásit úpadek) vůbec neměl šanci zabývat. Na místě je podat nový návrh, který naplní všechny zákonné náležitosti.

clovek
clovek (neregistrovaný) ---.branr.net-connect.cz
21. 2. 2011 9:28 Nový

Re: PODVODNÍK

celé vlákno

insolvence znovu bezi, pokud mate nekdo pohledavky na firmu givent muzete podat prihlasky

Bývalá zaměstnankyně
Bývalá zaměstnankyně (neregistrovaný) ---.kmenet.cz
6. 2. 2011 19:33 Nový

UžijSiTo ve zprávách

celé vlákno

Dnes byla ve zprávách na primě reportáž o UžijSito, kdo neviděl, může se podívat ve videoarchivu na streamu. Bohužel se reportéři vůbec nic nedozvěděli, dokonce hledali Hermana ve Vyškově, kde on vůbec nebydlí, ale aspoň trošku mě to zahřálo na duši. Prý bude podána hromadná žaloba, tak to jsem teda zvědavá....

Denule
Denule (neregistrovaný) ---.vivo.cz
9. 2. 2011 21:50 Nový

Re: UžijSiTo ve zprávách

celé vlákno

Dnes jsem na zrpávy koukal a nestačila jsemse divit, znám pana Hermana ještě z doby kdy vedl firmu LADYMOBIL.cz kde jsem pracovala a to co předváděl tam bylo už tenkrát nechutné, tak snad na něho konečně dojde a bude potrestán, Jinak ve VYškově tento pán nebydlí, bydlí v Brně na staré osadě i smanželkou a dětmi. A myslím, že se pěkně směje jak mu to v tom anšem státě pěkně vychází. Přeji všem okradeným ať se jim vše vrátí ačkoliv tomu moc nevěřím, protože Herman má opravdu vlivné kontakty.....

bývalá zaměstnankyně
bývalá zaměstnankyně (neregistrovaný) ---.19.12.33.nat.wosa.cz
25. 2. 2011 19:04 Nový

Re: UžijSiTo ve zprávách

celé vlákno

....joo hromadna zaloba to by jste se ale lidi museli taky připojit ať je nás co nejvíc. A hlavně všichni na někoho spoléhají ale nikdo se do ničeho nepustí tak aby to nevyšumělo... chtělo by to sepsat nějaký rozumný dopis...se všemi komu dluží poslat mu to at máme u soudu něco v ruce ze jsme se snazili to resit a pak uz si chlapec ani nevrzne...

eofeoafa
eofeoafa (neregistrovaný) 66.23.238.---
28. 2. 2011 15:27 Nový

Re: UžijSiTo ve zprávách

celé vlákno

Nebude nic, všechno už vyšumělo, vznikla firma W-X Consult s.r.o. v Liberci, a pod tou se teď budou dít věci :-)

vysmátý????
vysmátý???? (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
11. 2. 2011 17:42 Nový

Je to ......

celé vlákno

Zdravím všechny podvedené, zneužité atd. Ano je to tak pan (tedy zda mohu toto označení použít) Herman je neskutečný píp. Dluží kam se podívá, ale klobouk dolů před jeho "chytrostí". Zbalil kufry a zmizel z Brna. Lituji všechny dodavatele i zákazníky, a samozřejmě zaměstnance. Stále věřím ve staré pořekadlo: NA KAŽDÉHO JEDNOU DOJDE. Varuji všechny kdo s ním mají smlouvy a nadále spolupracují. A hlavně pozor na tzv. "splátkové kalendáře". A pozor na jeho pravou ruku paní tedy slečnu Hájkovou!!!!!

Kdopak to mluví?
Kdopak to mluví? (neregistrovaný) ---.infos.cz
18. 2. 2011 21:35 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Na každého jednou dojde, na Natašu či Lubomíra Hermanovy jistě taky, ale ne s takovýmto přístupem. S takovým přístupem celá, dnes už i mediální, kauza velmi rychle vyšumí (pokud se tak už nestalo, neboť jsme dlouho neviděli reportáže na žádné televizi). Pan Herman rozhodně nesbalil kufry a neodjel z Brna, vesele si žije v Židenicích v malém domečku s malebným výhledem na Brno, kde se může beztrestně vysmívat všem, kterým nasliboval cokoliv bylo v tu chvíli možné i nemožné. Pan Herman propustil všechny Brněnské zaměstnance, jako poslední v řadě slečnu Hájkovou, která jako jediná z této "firmy" začala - divme se - na pokyn pana Hermana urovnávat vztahy s dodavateli, řešit splátkové kalendáře, a teprve ve fázi, kdy patrně odhalila záminku a příčinu toho, proč pan H. tak najednou chce vše napravovat, dostala okamžitou výpověď. Rozhodně to není žádná pravá ruka ve smyslu spolčení, protože Hermanova promyšlená i nepromyšlená činnost nebyla a není s nikým konzultována (vyjma možná kamarádů právníků, kteří mu ochotně poskytují konzultace a rady "jak se pohybovat na hraně i za hranou zákona"). Toto ví všichni, kdo s ním kdy pracovali ve firmě. Nikdy nemá zaměstnanec přístup k bankovním účtům, nikdy zaměstnanec neví, kde přesně se Herman nachází, a nikdy zaměstnanci nedůvěřuje a neřekne mu víc, než je nutné. Doufáme jen, že se všichni, kdo za jakýchkoliv okolností určité informace vědí, je dají dohromady a přidají se k žalobám či reportážím. Kdybyste někdo chtěli adresu a telefon na Hermana, napište sem.

clovek
clovek (neregistrovaný) ---.branr.net-connect.cz
21. 2. 2011 9:35 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

telefon mam :-) ale hod sem adresu, myslim, ze hoooodne lidi to bude zajimat :-)

Kdopak to mluví 2
Kdopak to mluví 2 (neregistrovaný) ---.eduroam.wifi.vutbr.cz
28. 2. 2011 15:22 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Adresa domů je drahá věc, ale v centru se otevírá nový kanclík :-) a dokonce máme novou firmu se sídlem v Liberci...

pj
pj (neregistrovaný) ---.slunr.net-connect.cz
4. 3. 2011 2:21 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Kde v centru + název a o jakou firmu se jedná v Liberci?

clovek
clovek (neregistrovaný) ---.branr.net-connect.cz
6. 3. 2011 12:29 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

kde v centru? V Brne? Kecas, o jakou firmu v Liberci se jedna?

ja
ja (neregistrovaný) ---.startdedicated.com
11. 3. 2011 21:37 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

ne nekecam. Liberecka firma je napsana vyse na teto strance...

kape
kape (neregistrovaný) ---.139.broadband12.iol.cz
19. 4. 2011 13:05 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Ty máš telefon na Hermana? nebo na jeho manželku popřípadě na pana Tomáše Fojta.Rád bych tě požádal o jeho zaslání. Stačí na mail
kape987@seznam.cz

Dík

charlie
charlie (neregistrovaný) ---.odbornici.cz
11. 3. 2011 12:13 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Hromadná žaloba již běží, všichni postižení kontaktujte Policii - por. Veroniku Kučovou na tel: 974625722, bmohk@mvcr.cz ať je toho co nejvíc.

jednou tě dostanu
jednou tě dostanu (neregistrovaný) ---.rywasoft.net
31. 3. 2011 16:36 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Chtěl bych upozornit (pokud už to někdo nezmínil výše), že nyní pan herman prodavá zažitky na strankach www.planetum.cz.(no není to žadná novinka,již 4 měsíce ale v reportaži to nebylo uvedeno).takže si dejte pozor a v žadnem připadě nekupovat...+ má asi dalších 30 portalu..erotické-darky.cz...dar­kypromuze.cz.­.darkyprozeny­.cz..atd....fir­ma sidlí i na slovensku uzisito.sk...

SK
SK (neregistrovaný) ---.startdedicated.com
6. 5. 2011 22:43 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Však slovenská octavia hrála i v té trapné "reportáži" TV Prima, která měla třikrát zájem něco řešit, a nakonec se na všecko vykašlala, protože jim asi Herman pohrozil...

kalendářníci
kalendářníci (neregistrovaný) ---.startdedicated.com
6. 5. 2011 22:47 Nový

Re: Je to ......

celé vlákno

Ano, splátkové kalendáře bez financí jsou cáry papíru, ALE potvrzené od plátce i příjemce jsou u soudu nedocenitelné.. A proto ti, kterým je pod přemlouvacím milým tónem slečny H. podepsali, gratuluji k největší tragikomedii, kterou udělali... Kdo někdy obdržel nějakou splátku, pište na herman@givent.cz a zeptejte se ho, jestli se nezbláznil :-D:-D:-D

byt
byt (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
19. 4. 2011 20:08 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

celé vlákno

byt na jeho ženu je psán na vinohradech,blat­nická 18 a č. mobilu je 774499512

jaja
jaja (neregistrovaný) ---.branr.net-connect.cz
4. 5. 2011 19:43 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

celé vlákno

tady je jeho asistent Aleš Hrubý: admin@givent.cz, tel: 773 063 032, nabira nove lidi do Jablonce :-D

voloda.herman@zlutaraketa.cz
voloda.herman@zlutaraketa.cz (neregistrovaný) ---.myrdns.net
6. 5. 2011 22:36 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

celé vlákno

Pana L. můžete často zahlédnout i v centru Brna, kde úspěšně rozjíždí nějaké to podnikání, konkrétně myslím někde v lokalitě Veveří... Pitomci, který tu provalil telefonní číslo, bych nejradši naliskal. Myslím že všichni víme, že pan L dluží kam se podívá, tedy i operátorovi, kde si s oblibou a rád neustále mění čísla a volí zlaté číselné kombinace, které posléze nehradí... Mimochodem vím, kde byste ho s největší pravděpodobností našli.. tedy "místo bydliště".. s veškerou úctou a přáním hezkého dne Voloďa

adam
adam (neregistrovaný) ---.802.cz
10. 5. 2011 16:38 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

celé vlákno

mohl bych poprosit o sdělení přibližné adresy p.Hermana??? Do emailu: servis.morava@e­mail.cz A otázečka, viděl někdy někdo p.Fojta??? A nevíte náhodou čím p.Herman jezdí??? Díky

vedec
vedec (neregistrovaný) 208.77.19.---
8. 7. 2011 12:48 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

Pan Herman se nyní "schovává" ve firmě DOM - EX s.r.o. České Budějovice, má kanceláře v centru a na www.prace.cz nabízejí různé brigády, protože údajně jde o kosmetický a masážní salón.

ns
ns (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
3. 10. 2011 16:32 Nový

vdaka bohu za internet

celé vlákno

Esteze som narazila na tuto diskusiu, kedze uz telefonicky kontakt s tymto panom mi prisiel znacne podozrivy. Mala som ist prenho licit do jeho vraj kozmetickeho salonu Dermin v Brne (v obchodnim rejstriku samozrejme nefiguruje).
Po precitani prispevkov som sa na dohodnuty termin nedostavila, kedze nemam zaujem nechat sa okradat podvodnikmi.
Najvtipnejsie na tom celom bolo, ze ma pan Herman s milion zalobami a dlzbami na krku oznacil za neserioznu :D Takze, pozor na Dermin s r.o., kedze za touto "firmou" opat stoji pan podnikatel Herman.

Jenik
Jenik (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
26. 6. 2012 16:36 Nový

Re: vdaka bohu za internet

celé vlákno

Mám s firmou Dermin také velmi špatnou zkušenost. Partnerská masáž + whirpool nebyla nikdy provedena - 4x mne přeobjednávali ( vždy po měsíci ) a nakonec slíbili, že mi pošlou peníze zpět. Více jak dva měsíce e samozřejmě nic nestalo a nakonec jsem se dozvěděl, za za touto firmou stojí pam Herman. Mají mi vrátit pouze 900,-Kč, což mě nepoloží, ale kolik takových lidí je ?????? Měl by toho hajzlíka vzít někdo něčím po hlavě a kdyby se to stalo pravidlem, tak by takových jistě rychle ubývalo !!!! Tedy volám také POZOR na DERMIN !!!!!

Marťas
Marťas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 10. 2011 18:55 Nový

nové číslo

celé vlákno

zdravím všechny .Jak tak čtu vaše komentáře nestačím se divit. U pana Heřmana jsme měl pracovat jako zedník.Když jsem se mu snažil dolovat tak prý čísko neexistuje ale poté mi z něj za nějakou dobu volal to číslo je 774498562 snad vám to k něčemu bude a mám i jeho email na který jsem ho kontaktoval dicomcz@seznam.cz tak hodně zdaru snad jsem pomohl

Marťas
Marťas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 10. 2011 19:00 Nový

Re: nové číslo

celé vlákno

Jo a ještě také mabízí brigády na www.prace.cz v oboru stavebniství, shání konstruktéry a zedníky.

FlyTip
FlyTip (neregistrovaný) ---.comhal.cz
26. 10. 2011 19:32 Nový

Šmejdi, Herman a spol. a číslo na něj

celé vlákno

Rovněž mi dluží za službu, kterou jsem pro jejich zážitkového klienta vykonal. Ten jim zaplatil. Bohužel Zážitkománie, s.r.o. mě poté nikoliv. Současné číslo na pana Hermana je 773 613 333

Vlaďka
Vlaďka (neregistrovaný) ---.6.broadband7.iol.cz
10. 11. 2011 11:02 Nový

Re: Šmejdi, Herman a spol. a číslo na něj

celé vlákno

Ach jo, škoda, že jsem tyto články našla až po zakoupení Letu stíhačkou pro našeho šéfa k narozeninám, cena 30000Kč!!!!! Po kontaktování firmy Žlutá raketa, s.r.o., Planetum, Dermin atd.....je jich mnoho jsme začali mít špatný pocit, že se děje nějaká lumpárna! A taky že jo! Pan Herman je neuvěřitelnej podvodník a lhář, neplní svoje závazky a vůbec nechápu, že neustále podniká, zakládá nové firmy a přijímá lidi do prac.poměru (kterým ale neplatí a slibuje jim hory doly....).
TAKŽE PROSÍM VŠECHNY PODVEDENÉ ABY VOLALI NA BRNĚNSKOU KRIMINÁLNÍ POLICII 974 625 722, PORUČICI KUDLOVÉ, KTERÁ NA TOHOTO PODVODNÍKA SBÍRÁ DŮKAZY.
Děkuji

Vlaďka
Vlaďka (neregistrovaný) ---.6.broadband7.iol.cz
10. 11. 2011 11:05 Nový

Re: Šmejdi, Herman a spol. a číslo na něj

celé vlákno

...OMLOUVÁM SE, NAPSALA JSEM ŠPATNÉ JMÉNO U PORUČICE, NENÍ TO P.KUDLOVÁ, ALE KUČOVÁ...

Ivy
Ivy (neregistrovaný) ---.78-98-20.t-com.sk
20. 12. 2011 13:26 Nový

Re: Šmejdi, Herman a spol.

celé vlákno

Ideme podávať žalobu na Užisito na Slovensku. Nechápem, že po toľkých rokoch podvádzania sa ešte fakt nenašiel nikto, kto by mu nechal aspoň bombu v aute či dome. Rovno odstreliť, zlaté stredoveké pravidlá. My sa tu iba vysťažujeme na internete a necháme ho, nech robí stovkám ďalším ľuďom to isté...

Oleg
Oleg (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 3. 2012 22:08 Nový

Re: Šmejdi, Herman a spol.

celé vlákno

Dekuji stotisickrat za tyto nazory. Nahodou jsem si vygoogloval Salon Dermin kam jsem mel nastoupit za smesny obnos 65 Kč na hodinu jako maser a ejhle, nestacim se divit co se o majiteli a jeho manzelce pise. Drzim palce s touto kauzou, je to opravdu moralni bahno.

johny100
johny100 (neregistrovaný) ---.mfw.nextra.sk
1. 8. 2012 8:34 Nový

Re: Šmejdi, Herman a spol.

celé vlákno

Podava sa zaloba? Ak ano dajte stranku, kde by som sa docital co a ako.

ready
ready (neregistrovaný) ---.149.108.148.adsl.nextra.cz
29. 3. 2012 12:39 Nový

Re: nové číslo

celé vlákno

Když by Vás zajímal kontakt do firmy DERMIN, tak kontakt je 774 499 512, na toto číslo se dovoláte. Jen moc nechápu jejich jednání. Běžné je, že se člověk představí jménem a jménem firmy. U tohoto čísla, které mi sami poslali, jako potencionálnímu klientovi kosmetického salónu, to zvedla jakási paní, která řekla akorát "prosím". Jsem majitelem poukazu na jejich služby. Když jsem jim psal, že bych měl zájem o jejich služby, termín byl hned klidně. Když jsem ale pak řekl, že mám kupón, který jsem dostal dárkem, najednou byla měsíční objednací lhůta!!!!! Bacha, jsou to svině....

Salon DERMIN
Salon DERMIN (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 3. 2012 8:42 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

celé vlákno

http://www.dermin.cz/
Je naprosto NEUVĚŘITELNÉ, že podnikání vesele frčí, že proběhl nákup drahých přístrojů z Itálie, a ještě má tu drzost, aby webové stránky připravil troufám si teď už na 100% říct, že se vším obeznámený společník EFA Designer, ALEŠ HRUBÝ z Jablonce, kde vedl a pak skončil pobočku zážitkovky Planetum. Je to na Smetanově ulici 7 v Brně, setkáte se tam jak s Natašou tak i s pánem.

Maufi
Maufi (neregistrovaný) ---.trnet.cz
23. 5. 2012 15:29 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

celé vlákno

Dodávám novou informaci, dnes jsem mluvila telefonicky s panem "podnikatelem" p. Hermanem, jeho číslo přímo na něj je uvedené u salonu Dermin...takže si podniká dál a dluží určitě dalším lidem. Byl dost v klidu, když jsem mu řekla o hromadné žalobě, tak se pousmál a prý žádná ani není...můžete mně k tomu někdo napsat novinky? Já jsem s Pplk. Kučovou ještě nemluvila. Děkuji.

Evelina
Evelina (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
15. 3. 2012 15:17 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

NO, nestačím se divit co jsou Hermanovi zač. Já si prvně myslela jací to nejsou podnikatelští amatéři, když jsem viděla, jak vedou salon Dermin a ehjle co se z nich vyklubalo. Mám jít opět příští týden masírovat do Derminu, ale po tomhle s nimi končím, nehodlám podporovat takovéto lidi. Sice mě to mrzí, protože kolektiv je super a práce mě baví, i když je to otročina - masírovat 12h bez přestávek, max. půl hod. na oběd někdy kolem 14.30h od rána až do večera, a když si vezmete, že za almužnu.

no sence
no sence (neregistrovaný) ---.tmcz.cz
20. 3. 2012 11:12 Nový

hromadneslevy.cz - nic nekupovat

slevovy portál hromadneslevy.cz, který vede Aleš Hrubý, pravá ruka p. Hermana bude taky pěkná levárna. Nabízené služby z Derminu. Doporučuji nenakupovat.

Perryk
Perryk (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
27. 5. 2012 23:29 Nový

Dermin

Děkuji Vám všem za přidané zkušenosti s tímto salonem !! Měla jsem nastoupit jako brigadnice a po tomhle tam rozhodne nepujdu, toto forum jsem našla na popud toho, že na facebookové strance psalo mnoho nespokojených zakazniku ! Děkuji

Tom
Tom (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
2. 7. 2012 10:31 Nový

Plicie Čr

or. Veroniku Kučovou na tel: 974625722 když zavoláte na toto číslo tak paní nemá ani zajem o další informace v Případě L.Herman takže už nevím co si o tom myslet

xxx
xxx (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
3. 7. 2012 20:11 Nový

Lubomír herman

celé vlákno

Tak pan herman je ve Vazbě (je to informace s 90% jistotou) pokud nekdo muzete proverte to

Michaela
Michaela (neregistrovaný) ---.87-197-139.telecom.sk
10. 7. 2012 15:59 Nový

Re: Lubomír herman

celé vlákno

Chcem sa spýtať, či máte túto informáciu potvrdenú, bo ja som tiež dostala túto informáciu od zamestnanca zo slovenskej stránky užistito a neviem, či je to ťah z ich strany, bo ja som zahájila kroky k hromadnej žalobe u nás na SK, kde tiež podviedol desiatky ľudí a okradol ich o milióny.

xy
xy (neregistrovaný) ---.178-41-155.t-com.sk
11. 7. 2012 10:45 Nový

Re: Lubomír herman

celé vlákno

Herman mal byt zadržaný na max. 48 hodin, či s ním bol už (konečne) zahájený nejaký súdny proces, alebo si opäť behá po slobode, to netuším. Ale zadržaný bol.

remarque00
remarque00 (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
11. 7. 2012 16:08 Nový

NE UžijSiTo s.r.o

Loni jsme zakoupili u firmy UžijSiTo s.r.o.! VÝHODNÝ ! POUKAZ NA ZÁŽITEK,
tátovi k padesátinám.
Byla to moje první zkušenost s portály "Hromadných Slev" (a poslední) tak jsem moc neřešil důvěryhodnost nabízených služeb a objednal dárek za 1450,- Kč.
Samozřejmě poukaz mejlem došel ale přiložené kontakty NEEXISTOVALY.
Už vím proč :"(
Pánovi vykukovi jsme přispěli na luxusní důchod.
Pokud to ještě řeší PČR tak jsem také ochoten zajít na služebnu a podepsat výpověď.
Štve mě ze ta odpovědná osoba si v klidu pobíhá po městě a směje se.

Díky

Ondřej
Ondřej (neregistrovaný) ---.czech-tv.cz
16. 7. 2012 12:40 Nový

reportáž

celé vlákno

Dobrý den, připravuji reportáž o praktikách tohoto pána do zpravodajství ČT, kdo jste ochoten se podělit o svou špatnou zkušenost, pošlete mi prosím kontakt na ondrej.schnei­der@ceskatele­vize.cz

byvala zamestnankyne
byvala zamestnankyne (neregistrovaný) ---.240.broadband15.iol.cz
19. 7. 2012 14:10 Nový

Re: reportáž

celé vlákno

Pane Schneidere, myslím, že netřeba nic dodávat, to, co jste si zde přečetl, je do puntíku pravda. Veřejně by si asi málokdo troufl vystoupit, ptže by se bál o holé zdraví, Herman má totiž známosti úplně všude, nejen na finančním úřadě. Již asi před rokem točil reportáž o Hermanovi reportér TV prima Michal Janotka. Bylo to v době, kdy Herman prchal z Brna, kde se mu už nepodařilo podržet pod kontrolou UžijSiTo(později Planetum) a zakládal nové sídlo v Liberci. Když jsem se dozvěděla, že dostal tu drzost a zakládá salon Dermin v Brně, tak jsem si říkala, že to už snad ani není možné. Ale na každou svini se vaří voda a doufám, že půjde za své podvody sedět natvrdo. Jsem si jistá, že existují další desítky podvedených lidí, ovšem mnoho z nich nemá odvahu proti němu vystoupit, nebo jim chybí důkazy. Existují desítky klientů, kterým nevrátil peníze, i když na ně dle obch.podmínek měli právo, desítky dodavatelů, jimž nezaplatil za odvedené služby (paní Čihánková je pouze miniaturní příklad, zkuste kontaktovat společnost Jumptandem - těm dluží desetittisíce) a desítky zaměstnanců, kteří nedostali výplaty.
Opravdu upřímně doufám, že podvodník Lubomír Herman půjde sedět, ale obávám se, že spravedlnost opět nezvítězí a bude své podvoné praktiky uplatňovat, byť už jiným způsobem, dále. Za mého působení v UžijSiTo(nyní už neexistuje) v letech 2009-10 byl majitelem desítek firem, z nichž asi všechny byly napsané na jeho manželku (prý jen přejala jeho jméno a manželka to papírově není,má to pěkně ošéfované,že?) Natašu Hermanovou. Jinak pan Herman sice pochází z Vyškova, ale žijí v Židenicích.
Díky, že jste se do toho pustil a zasloužil se o další zveřejnění jeho jména v médiích. Nechť spravedlnost zvítězí!

Michaela  SK
Michaela SK (neregistrovaný) ---.87-197-139.telecom.sk
3. 8. 2012 14:54 Nový

Re: prase se uz varí

celé vlákno

Dobrý deň, chcela by som vedieť ako ste pokročili v CZ, lebo mi na SK stále stránka funguje a stále p.Herman môže vyberať peniaze, tak chceme vedieť, či je p.H vo väzbe a je to pravda, že bude mať súd?

hehe
hehe (neregistrovaný) ---.adsl.net.t-com.hr
3. 8. 2012 16:16 Nový

Re: prase se uz varí

celé vlákno

http://www.orsr.sk/hladaj_sidlo.asp?ULICA=%9Eitn%E1&CISLO=27&OBEC=bratislava&SID=0&R=on

Na slovensku jsou založeny 3 firmy, patřící Hermanovi, které stále frčí dál, na doméně www.uzisito.sk se stále dá objednat :-) slečny Dominika a Stanka jsou patrně stále loajální včetně A.H.

další zajímavost
další zajímavost (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
21. 8. 2012 7:01 Nový

Re: prase se uz varí

celé vlákno

http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/lubomir-luska/lubomir-herman-712572.htm

Lubomír Herman je skutečně Lubomír Luska - odsouzený v roce 2001 a 2002, na výše uvedném odkaze jsou firmy Lubomíra Lusky (LAFREDO, AMGA, CONDOR CZ, vše v likvidaci) - Adresa stejná, křestní jméno stejné, to je náhoda :-)

a tady lépe shrnuto
a tady lépe shrnuto (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
21. 8. 2012 7:04 Nový

Re: prase se uz varí

celé vlákno

http://www.sorganizace.cz/p/124364-lubomir-luska

Nataša Sajáková, rozhodně Nataša o ničem z jeho činností nevěděla, pánové a dámy :-)

jirka
jirka (neregistrovaný) ---.home.otenet.gr
15. 8. 2012 0:22 Nový

Re: Insolvenční rejstřík a elektronická sbírka listin nyní v online verzi

Je to vážně gauner, kterému není nic svaté, Kdo si myslí, že mu jen něco nevyšlo, tak se hluboce mýlí. Podvodník byl vždycky a nikdy se ani neštítil své fingované firmy registrovat na své najivní příbuzné a známé.Dříve bydlel ve Výškově, to se ale ještě jmenoval Lubomír Luska. Když už byl ale natolik známý, že několikrát dostal přez držku, přesunul se do Brna a změnil si jmého, stejně tak i jeho družka. Rodiče se za něj stydí a už dávno se ho zřekli. Podváděl vždy, nic jiného ani neumí.

svědek
svědek (neregistrovaný) 84.246.160.---
13. 11. 2012 19:45 Nový

Herman v poutech :-))

celé vlákno

Asi všechny diskutující potěší zpráva, že jsem byl svědčit u soudu v Brně proti L. Hermanovi. Byl na něj moc příjemný pohled, když ho přiváděli v poutech.
Bohužel však na něm bylo vidět, že si ze soudu moc nedělá. Po mém svědectví se k němu mohl vyjádřit a v podstatě ze mně udělal úplného idiota, který nevím s kým mluví a s kým si píše maily...
Doufám, že tu svini odsoudí. Nejde mi o ty peníze, ale o princip. Proto jsem se taky přidal z hromadné žalobě, aby už nemohl dál škodit slušným lidem.