Hlavní navigace

Inovovaná COOL karta nabídne nové funkce

Sdílet

ČSOB a Era/Poštovní spořitelna inovovaly aplikaci pro obsluhu předplacené COOL karty, kterou nejčastěji využívají rodiče a děti jako nástroj na výplatu kapesného dětem. Více podrobností o kartě najdete v článku Dárek na poslední chvíli? Zkuste předplacenou kartu

Novinkou je přihlašování pomocí e-mailu (dosud jen s pomocí čísla karty). Obě přihlašovací jména se dají do aplikace uložit, takže napříště už je možné zadávat jen heslo.

Dále přibyla funkce „Požádat o dobití“. Pokud držiteli předplacené COOL karty dojde kredit, může o něj požádat třeba rodiče pomocí aplikace. Tam si také rovnou vybere, jak chce žádost o dobití karty odeslat. Může využít například SMS, sociální sítě nebo nejrůznější komunikátory, vysvětlila Jana Opršalová z ČSOB. V aplikaci pro Android a Apple je také nově integrovaná funkce pro dobití karty přímo z mobilu či tabletu.

Průměrná částka, kterou si držitelé COOL karty dobíjejí, je 3000 korun. Kromě posílání kapesného ji můžete využít například pro nákupy na internetu nebo placení v zahraničí.

Kartu můžete objednat on-line nebo na pobočkách ČSOB, v Era finančních centrech a na specializovaných přepážkách Poštovní spořitelny na vybraných pobočkách České pošty.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).