Spočítejte si...

Zavřít

Hromadně a se slevou, takový je trend nakupování na internetu

Český Internet žije hromadným nakupováním s velkou slevou. To rozjely na konci loňského roku ‚klubové“ portály BigBrands.cz a Fashion Days s nabídkou zlevněného značkového zboží, ty pak v dubnu doplnily portály kopírující americký Groupon a nabízející veliké slevy na služby. Na českém trhu je již nyní více jak 10 takových serverů.

Na trh hodlá v září vstoupit i další hráč – společnost Internet Info (vydavatel Měšce) – s projektem KupDnes.cz. „KupDnes se chce pevně zakotvit mezi top 3 servery v oboru. Naší výhodou je rozsáhlá síť obchodních partnerů, kteří s námi již roky spolupracují a kterým rovněž nabízíme partnerství,“ říká manažer projektu Tomáš Krause a dodává, že weby skupiny InternetInfo mají 1,5 milionu uživatelů měsíčně.

Více čtěte na sesterském serveru Lupa.cz: Přišla Grouponmánie, slevy kam se podíváš

Plánované zdražení soudních poplatků nutí věřitele vymáhat pohledávky Navrhovaná valorizace důchodů je podle seniorů nedostačující        
Mikey
Mikey (neregistrovaný) ---.55.broadband12.iol.cz
3. 10. 2010 11:34 Nový

Re: Hromadně a se slevou, takový je trend nakupování na internetu

Uvidíme, zda-li se podaří portál spustit, po plánovaném září, 4. října. Každopádně ho co nejdříve přidáme i do nabídky na http://www.sle­vo.cz/.

korunakekorunce
korunakekorunce (neregistrovaný) 94.199.40.---
21. 11. 2010 13:55 Nový

Přehled všech slevových portálů

Ano, je tu boom hromadńého nakupování, nebo-li kolektivního nakupování....stále vznikají nové weby....nyní se číslo pohybuje kolem 80 webů. Vznikají i weby, které se zaměřují jen regionálně.
Úplný seznam všech poskytovatelů hromadných slev najdete na http://korunakekorunce.webnode.cz/kolektivni-nakupovani/

Wampi
Wampi (neregistrovaný) ---.214.broadband4.iol.cz
29. 12. 2010 19:39 Nový

Přidáno

Kupdnes je také již přidáno také do přehledu http://levnejsisluzby.cz/