Spočítejte si...

Zavřít

Fio a Axa jsou novými členy bankovní asociace

Fio banka dnes oznámila, že se stala členem České bankovní asociace (ČBA) a k 1.4.2011 se připojí také ke Kodexu mobility klientů. Zájemcům o změnu banky finanční instituce, které jsou pod Kodexem podepsány (většina českých bank), poskytují podporu a pomoc při administrativních úkonech spojených se změnou. Jedná se především o možnost převedení všech trvalých příkazů k úhradě a souhlasů s inkasem.

ČBA také dnes oznámila, že její řady nerozšiřuje pouze Fio banka, ale také Axa Bank Europe a Poštová banka, která pobočku v České republice otevřela v březnu roku 2010, primárně se zaměřením na korporátní klientelu.

Jelikož reprezentujeme zhruba 99 % českého bankovního sektoru, je logické a potěšitelné, že tyto subjekty se rozhodly vstoupit do našich řad. Jejich příchod jen potvrzuje, že český bankovní trh patří k nejvíce konkurenčním v celé Evropě, což potvrdila i studie Evropské komise, prohlásil výkonný ředitel ČBA Josef Tauber. Asociace má nyní 37 členů.


Dubnové čtvrtky představují pro vaše auto největší riziko Až nebudou daňové výhody, bude stravenky nabízet jen třetina firem