Hlavní navigace

Fanoušci FK Mladá Boleslav mají vlastní platební kartu od ČSOB, "Bolek" nabídne slevy

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 31. 8. 2020

Fotbalový klub FK Mladá Boleslav a ČSOB nově mají vlastní co-brandovoé platební karty. Pokud patříte mezi fandy tohoto klubu a nějakou z karet si pořídíze, budou na vás čekat slevy a výhody. Jsme rádi, že se ke sportovním týmům, které mají vlastní design platebních karet, přidali právě fotbalisté z Mladé Boleslavi. Všem jejich fanouškům chceme touto novinkou udělat radost, říká Miroslav Kybal, manažer sportovních karet z ČSOB.

Platební karta s logem FK Mladá Boleslav má přezdívku „Bolek“. Ke kartě můžete získat slevu na permanentku, voucher na dvě vstupenky na domácí ligové zápasy, čerpat slevy ve fanshopu nebo u místních obchodníků a vybraných čerpacích stanic. Standardně je možné získávat odměny za platby v zákaznickém programu ČSOB Svět odměn, jako u jinách karet ČSOB.

Jsme teprve třetím klubem v nejvyšší české fotbalové soutěži, který bude mít pro fanoušky vlastní platební kartu a také prvním středočeským městem, které se může pyšnit touto novinkou, řekl Josef Dufek, prezident klubu, k uvedení společných karet.

ČSOB je na českém trhu jedinou bankou, která nabízí platební karty sportovních klubů v jejich klubových barvách. V hokejovém prostředí se karty už dočkali fanoušci HC Komety Brno, HC Dynama Pardubice, HC Motoru České Budějovice a HC Vervy Litvínov.

O platební kartu v klubovém designu si může kromě stávajících klientů ČSOB a Poštovní spořitelny zažádat kdokoliv. Stačí navštívit vybranou pobočku nebo si otevřít účet s kartou online na stránkách. Jako bonus navíc získáte odměnu 500 Kč. ČSOB vám s logem mladbolesslavského klubu vydá debetní i kreditní karty. Vše vidíte v galerii níže.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).